Yeni nesil matematik çözemiyorum

QuantumLane

Centipat
Daha fazla  
Matematik yeni nesil sorular çözemiyorum. 20 sorudan 4 doğru çıkıyor, nasıl düzelteceğim sizce? Sadece matematik odaklı mı çalışmalıyım? Çünkü Türkçe vb iyi sadece matematik yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece matematik çalışırsan olmaz. Dengeli çalışman gerek, Türkçe çalışmayı asla bırakma bence

Eyüp B. 3D TYT VDD serisini baştan sona izlersen çok faydası olur matematik için.

Matematik yeni nesil sorular çözemiyorum. 20 sorudan 4 doğru çıkıyor, nasıl düzelteceğim sizce? Sadece matematik odaklı mı çalışmalıyım? Çünkü Türkçe vb iyi sadece matematik yapamıyorum.

Kitap oku ve adım adım çalış. Önce basit yeni nesil sorular çöz sonra daha zor sorular. Kaçıncı sınıfsın? Ona göre kaynak önerisi verebilirim.

Tek çare daha fazla çözmek. Cözmek çözmek ve çözmek. Daha sonra da yapamadığın soruları güzelce analiz etmek. YT'de bulunan hocalardan soru çözümü falan izleyebilirsiniz. Ve paragraf çözersiniz de etkili olur. Kacinci sınıf?

Tek çare daha fazla çözmek. Cözmek çözmek ve çözmek. Daha sonra da yapamadığın soruları güzelce analiz etmek. YT'de bulunan hocalardan soru çözümü falan izleyebilirsiniz. Ve paragraf çözersiniz de etkili olur. Kacinci sınıf?

Yeni nesil matematikte taktik önerebilir misiniz?

Yeni nesil matematikte taktik önerebilir misiniz?
Çözdüğün veya çözemediğin tüm soruların çözümünü internetten izle.Bir sorunun 2-3 farklı yolunu dene en zaman kazandıracak yöntemle pratik yap.

Geri
Yukarı