LGS matematik için en zor kaynaklar nedir?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 19B
  • DNA Yayınları
  • Hız Uzman
  • Okyanus Master
  • Nitelik Süper 8'li
  • LGS Reçetesi Sayısal Mantık
  • Günay Zoom
  • Fi Wanted
  • Mozaik(nasıl unuttum)
Yani Master'daki soruları yapabilirsem LGS dekileri her türlü yapabilir miyim sizce?
Evet ama kendinizi sürekli olarak zora alıştırmayın sonra kalem oynatamıyorsunuz. Yukarıdaki kaynaklar ise benim ve yakın çevremin çözdüğü kaynaklardır. Bunlar zor olarak adlandırdığımız kaynaklar.

Hocam özdebir diye deneme sınavı olduk bugün rezalet geçti matematik sanki Türkçe paragraf çözüyorum gibi soru sordular
Aynısından oldum bende. Matematik 17 tane soru yaptım, Fenden de 17 yaptım. Zaman yetse fullerdim ama yetmedi.

Kaynak olarak İşleyen Zeka, Hız Soru Uzmanı, Mozaik, Hız soru bankası, Okyanus Master, Okyanus Pre-Master, Nitelik, Nar.

Gama, Nitelik, Nar, Okyanus Master. Özellikle Okyanus Master Matematik aşırı zordu. Bazı sorularını hoca bile çözemiyordu o derece. O yüzden ben de kitabı yarıda bıraktım. Bu kitabı anlayarak bitiren bir kişi kendine çok şey katmış olur.
Ben de diyorum benim hocam neden bu kitaba bulaşmayın diyor

Ben de diyorum benim hocam neden bu kitaba bulaşmayın diyor
Bir metro sorusu vardı, babam metroların ve banliyö servislerinin olduğu bir yerde çalışıyor o bile çözemedi :p Mantığını anlamanız gerek öncelikle sorularda. Çözemedikleriniz için konu açabilirsiniz. Eğitim bölümümüz de var.

Ek olarak LGS tipi sorular genelde paragrafta verdiği bilgiye yönelik oluyor. Matematik sorusunda paragrafta verilen 1'den büyük, pozitif tam sayı, doğal sayı gibi kısımları okumazsan yanlış yaparsın, 1 verdiğin zaman da cevap şıklarda var. Çok iyi düşünülmüş. Ben şu an çıkmış LGS sorularının çoğunu yapabiliyorum tabii Kareköke kadar. Mozaik, İşleyen Zeka, Nar harici çözmedim.

Aynısından oldum bende. Matematik 17 tane soru yaptım, Fenden de 17 yaptım. Zaman yetse fullerdim ama yetmedi.

Kaynak olarak İşleyen Zeka, Hız Soru Uzmanı, Mozaik, Hız soru bankası, Okyanus Master, Okyanus Pre-Master, Nitelik, Nar.

Hocam helal olsun matematikten 17 yapmışsınız taktik verir misiniz matematik için neler yapıyorsunuz kaç soru çözüyorsunuz

Ek olarak LGS tipi sorular genelde paragrafta verdiği bilgiye yönelik oluyor. Matematik sorusunda paragrafta verilen 1'den büyük, pozitif tam sayı, doğal sayı gibi kısımları okumazsan yanlış yaparsın, 1 verdiğin zaman da cevap şıklarda var. Çok iyi düşünülmüş. Ben şu an çıkmış LGS sorularının çoğunu yapabiliyorum tabii Kareköke kadar. Mozaik, İşleyen Zeka, Nar harici çözmedim.

Hocam bende mutlak başarı da var o nasıl kitaptır sizce

Geri
Yukarı