LGS netleri artar mı?

pes_imist

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar geçmiş konularıma bakarsanız görebilirsiniz bir hayli düşük ancak girdiğim son 2 denemedir çok yükseldi biri Özdebir son prova diğeri kr akade miydi Özdebir netlerim.
Türkçe 19 1
Ink 10 0
İng 10 0
Din 10 0
Fen 16 2 2
Matematik 10 3 7
Hedefim sözelde fullemek zaten onu başardım ama son olarak fende 19 yapmayı matematikten 13-14 yapmayı istiyorum. Bu 9 günde fen matematik netlerim 4,5 doğru artar mı? Hiçbir konu eksiğim yok neredeyse 1 yıldır da çok çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin gibi sen zaten çalışmışsın, konu eksiğin yok, olabildiğince testlere aban, soru pratiği kazanmaya devam et. Gerisi de artık sınavda yapacaklarına kalır. Yükseltme ihtimalin yüksek bence. Zorlandığın ya da biraz eksik olduğunu düşündüğün konu varsa ya da yanlış yaptığın sorular hangi konuya özelse, onlara ekstra bak. Bence bu şekilde yükseltirsin.

Selamlar geçmiş konularıma bakarsanız görebilirsiniz bir hayli düşük ancak girdiğim son 2 denemedir çok yükseldi biri Özdebir son prova diğeri kr akade miydi Özdebir netlerim.
Türkçe 19 1
Ink 10 0
İng 10 0
Din 10 0
Fen 16 2 2
Matematik 10 3 7
Hedefim sözelde fullemek zaten onu başardım ama son olarak fende 19 yapmayı matematikten 13-14 yapmayı istiyorum. Bu 9 günde fen matematik netlerim 4,5 doğru artar mı? Hiçbir konu eksiğim yok neredeyse 1 yıldır da çok çalışıyorum.
Yanlış yaptığın sorulara bak benzerlik varsa neden yanlış yaptığını bul ve eksiğini gider.Sayısalın sözeline göre kötü ama sözelin çok iyi.Konu eksiğim yok diyorsan çözümlere odaklan yaptığın yanlışlardaki işlem hatalarına bak derim.Çalışmayı bırakma konu eksiğin olsa 4.5 net artmaz derdim ama eksiğim yok dedin bak iki ders yetişmezse sadece birinede odaklanabilirsin.Kendini doğru analiz ederek doğru yolu çizip çalışırsan imkansız değil.Başarılar diliyorum 4 yıl önce bende son 3 ay baya net arttırmıştım fakat senin 3 ayın yok zaten 3 ay uzun bir süre 4.5 net olmazsa bile 1.2 net bile seni bir çok kişinin önüne atar.

Yanlış yaptığın sorulara bak benzerlik varsa neden yanlış yaptığını bul ve eksiğini gider. Sayısalın sözeline göre kötü ama sözelin çok iyi. Konu eksiğim yok diyorsan çözümlere odaklan yaptığın yanlışlardaki işlem hatalarına bak derim. Çalışmayı bırakma konu eksiğin olsa 4.5 net artmaz derdim ama eksiğim yok dedin bak iki ders yetişmezse sadece birinede odaklanabilirsin. Kendini doğru analiz ederek doğru yolu çizip çalışırsan imkansız değil. Başarılar diliyorum 4 yıl önce bende son 3 ay bayağı net arttırmıştım fakat senin 3 ayın yok zaten 3 ay uzun bir süre 4.5 net olmazsa bile 1.2 net bile seni birçok kişinin önüne atar.

Çok teşekkürler hocam.
Dediğin gibi sen zaten çalışmışsın, konu eksiğin yok, olabildiğince testlere aban, soru pratiği kazanmaya devam et. Gerisi de artık sınavda yapacaklarına kalır. Yükseltme ihtimalin yüksek bence. Zorlandığın ya da biraz eksik olduğunu düşündüğün konu varsa ya da yanlış yaptığın sorular hangi konuya özelse, onlara ekstra bak. Bence bu şekilde yükseltirsin.
Çok sağ olun hocam

Geri
Yukarı