LGS puan hesaplama siteleri ne kadar güvenilir?

Soru başına belli bir puan veriyor OBP'ni eklemiyor ya da 100 olarak ekliyor senin ayarladığın net ve OBP son sınavın notlarına göre hesaplanıyor çok güvenme, sorunun çözülme yüzdesi değiştiriyor puanını soruyu herkes çözdüyse en düşük puan oluyor sorunun puanı, yani ne kadar az kişi çözebildiyse puanı artar sorunun. Kısaca sen çalış hakkın neyse alırsın umarım.

Bu sene 80 ortalama getiririm diye düşünüyorum.

LGS'de sözel sayısal seçme mi vardı? Önüne geleni çözmen lazım. Matematiğe de bak yine. Zaten en az 10 tanesi çerez fıstık soru geliyor.

Lise 3 de diyorum zaten.

Ben matematik yapmadan Full yapmak istiyorum ancak puan hesaplama sitelerinde 401, 399 gibi puanlar alıyorum. Technopat'tan sorduğum zaman kötü alırsın diyorlar hangisine güvenmeliyim? Kötü dedikleri puan 400 ise benim için 400 yeterli.

Hocam gayet iyi alıyorsunuz bakın size kendimden bahsediyim 9.sınıf oldum LGS puanım çalışıp şakasız 207 almıştım. Daha çok çalışabilir miydim evet çalışırdım ama gerek yok pes etmeyin daha yolun başındasınız siz daha bu zamanlarda 400 alıyosanız sizi 500 almaman için tutan yok asıl yaparsın sorunun cevabı doğrulardır hocam. Onların farkı yüzdeliğe göre bakıyorlar.

Ben matematik yapmadan Full yapmak istiyorum ancak puan hesaplama sitelerinde 401, 399 gibi puanlar alıyorum. Technopat'tan sorduğum zaman kötü alırsın diyorlar hangisine güvenmeliyim? Kötü dedikleri puan 400 ise benim için 400 yeterli.

Neredeyse yakın oluyor ama matematiği dene hiç değilse 5-6 net yap ve eğer bu sene matematik zor olursa çok puan gidebilir.

Lise 3 de diyorum zaten.

Anladım. Hocam deneme çözdüğünüzde diğer dersler Full geliyorsa oturun matematik çalışın. Ancak deneme çözmemenize rağmen fullerim diyorsanız en yakın zamanda deneme çözmenizi öneririm. Eğer gerçekten mat dışında fulluyorsanız oturun matematik çalışın daha 9 ay var. 460 470 yapmak varken neden 400e razı oluyorsunuz ki? Bu arada LGS'de diğer derslere fullerim gözüyle bakmayın ben 490 falan yapardım ama o sınav anı öyle bir şeyki o stresle 440 yapabildim. Fullerim dediğiniz derslerden 2 yanlışınız çıksa hedef tutmaz. O yüzden matta bakın kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı