LGS Sınavına Girmeden Anadolu Lisesine Gitmek

Önceki konunda söylemiştim 30 Mayısa kadar sınav başvurusu yapabilirdin yoğun istek olduğu için tekrar açılmıştı.
başvuramadımkı işte 22 haziranda açıklancak dedin ya nasıl bakıcam gidip gidemediğime :(
450'lik okullar zaten nitelikli değil mi? Onlar için LGS'ye girmen gerekiyor diye biliyorum.
puanı 450 de sınavsız alıyor eve evime de çok yakın anadolu liseleri sınavsız

8. sınıfta ortalamanız neden bu kadar düşük?Yanlış hatırlamıyorsam 96 ya da 97 idi benim ortalamam.Gayet kolay bir sınıf.Ayrıca notlarıda bol keseden veriyorlar.Neden yapamadınız anlamadım.Umarım istediğiniz yer gelir.
Ben son TEOG neslindenim. Benim zamanımda çok fazla şişiriyorlardı. Ortaokulda bir kere takdir alamayan ben 8.sınıfı 92 not ortalaması ile geçtim. Fakat şu an o kadar şişirmiyorlar sanırım MEB önlemini almış.

başvuramadımkı işte 22 haziranda açıklancak dedin ya nasıl bakıcam gidip gidemediğime :(

puanı 450 de sınavsız alıyor eve evime de çok yakın anadolu liseleri sınavsız
Benim şuan bulunduğum okul 420 civarında kapatmıştı. Cidden zaten mükemmel olmayan okul ortamımın daha da kötüleşmesini istemezdim. Umarım okulumu Esrarcash insanlar sarmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı