LGS son 1 ay nasıl çalışılmalı?

taqkeli firavun

Centipat
LGS'ye hazırlanıyorum. Artık tam 1 aya yakın süre kaldı. Bu sürede (37 gün) soru bankası + deneme mi çözmeliyim yoksa sadece deneme mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'ye hazırlanıyorum. Artık tam 1 aya yakın süre kaldı. Bu sürede (37 gün) soru bankası + deneme mi çözmeliyim yoksa sadece deneme mi?
Ben geçen sene girdim. Son zamanlarda kendini fazla sıkma konuları falan tekrar et başka önerebileceğim bir şey yok. Umarım sınavın iyi geçer.

Konuları tamamen bitirdiysen bitirmekten kastım eksiğin yoksa ki bunu sadece sen bilebilirsin deneme al ve çöz türkçe de paragraf ve dil bilgisine ağırlık ver matematiğe daha çok çalış fen hakkında pek bilgim yok müfredat değişmiş galiba ama fenede önem ver ki zaten en önemli bu 3ü diğerlerini konuyu biliyorsan 5 dakikada yaparsın zaten sadece 1.dönem konularından sorumlusunuz sanırım işin biraz daha kolay ve bir madur olarak söylüyorum bu son 1 ay zamanının büyük çoğunlugunu oyun oynayarak geçirme ben 8de ders çalışmadım çok fazla son ayda sadece deneme çözdüm ve oyun oynadım sonuş %10 a girdim şuan ki aklım olsa çalışırdım ve daha iyi okul kazanırdım ama stres yapma önemli olan üniversitede kazanacagın bölüm lise sadece bir temelin parçası senden önemli değil :) BAŞARILAR
Bir düzenleme yapim sınavda yanlış doğruyu götürüyor diye biliyorum sallamak yerine boş bırak.

Geri
Yukarı