LGS sonuçları açıklandı

Ben 466 puan aldım 3.51 size katııyorum ancak 360 seviyesinde bir öğrenci bence sınavın kolaylığından şikayet etmemeli ama biraz daha iyi seviyede olanlar şikayetlenmeli

Ben 469 puanla 3.14 aldım. Sınav kolay olduğu için yığılma çok oldu.

Bende bayağı yorulmuştum ama 1 yüzdelik benim için yeterliydi zaten. Bu sınav gerçekten rezalet olmuş LGS'nin bir zorluğu namı vardı kalmamış.

Sınavı kolay yapacağız dediler ama bu kadar da kolay olmamalıydı. Matematiğe çalışanlar boşuna çalışmış oldular. Sayısal zekası olanlara yaramadı bu sınav. 469 üstü yapan %3'lük bir dilim olması da nasıl bir yığılma olduğunu gösteriyor.

Son düzenleme:
Ben 466 puan aldım 3.51 size katııyorum ancak 360 seviyesinde bir öğrenci bence sınavın kolaylığından şikayet etmemeli ama biraz daha iyi seviyede olanlar şikayetlenmeli
İyi seviye de olmadığını nerden biliyorsun? Ben de iyi seviyedeydim, hatta okulda sürekli 1.oluyordum özdebir de aşırı iyi sonuçlar çıkarıyordum, işte insanlar zora alışınca kolay soru görünce şaşırıyorlar stres ile iyi seviye de olan insanları karıştırmayın, ben de mesela 380 yaptım diye vasat mı oluyorum? Saçmalık:D

452 puan aldım yüzdelik genel 6,07 Konya 7,30 geldi bu nasıl iş ben anlamadım.

Ben 466 puan aldım 3.51 size katııyorum ancak 360 seviyesinde bir öğrenci bence sınavın kolaylığından şikayet etmemeli ama biraz daha iyi seviyede olanlar şikayetlenmeli.

Hocam ulti Türkiye geneli denemesinde 495 puan yaptım, dershane ve okulda da genelde 480 üzeri yapıyordum eğer sınav anında bir şey olmadıysa. Şimdi ben yüzde 6 aldım diye şikayet etmeyeyim mi?

İyi seviye de olmadığını nerden biliyorsun? Ben de iyi seviyedeydim, hatta okulda sürekli 1.oluyordum özdebir de aşırı iyi sonuçlar çıkarıyordum, işte insanlar zora alışınca kolay soru görünce şaşırıyorlar stres ile iyi seviye de olan insanları karıştırmayın, ben de mesela 380 yaptım diye vasat mı oluyorum? Saçmalık:D
İşte zora alışınca kolay soruyu gördüğün zaman yanlış yapma olasığın artıyor. Bir de o kişinin yorumunu beğenmişler. Sınav esnasında zaten başım döndü yazıları anlayamıyordum.

İşte zora alışınca kolay soruyu gördüğün zaman yanlış yapma olasığın artıyor. Bir de o kişinin yorumunu beğenmişler. Sınav esnasında zaten başım döndü yazıları anlayamıyordum.

Boş ver gerçekten bana kırıcı geldi dedikleri, zaten hayat saçma sınavdan belirlenmeyecek YKS de başaracağımıza inanıyorum sonuçta hata yapmak bence daha güzel bir şey. 😊

471 puan %2,69 aldım. Çok yığılma var. %10'luk dilime girmek için eskiden 400 yeterdi şimdi 430 ile anca. Eskiden %1'e girmek için 470 puan ve üstü gerekirken şimdi 485 puan civarı.

Biraz geç ama gerçekten bu sınavda matematik normale göre koldaydı fen ortalama gibiydi Türkçe normalden zordu ara dersler normaldi 489 aldım 0,53 arkadaşım 491 almış 0,2 ye girmiş garip bir sınavdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı