LGS taktiği verebilecek var mı?

ntrs87

Hectopat
Arkadaşlar bu sene LGS var. Yeni nesil sorularda sürekli yanlışım çıkıyor kendimi böyle bilmezdim 7'de falan çalışmayarak denemeden 400 alıyordum şimdi çalışıyorum çabalıyorum olmuyor. Okula gidemedik ve uzaktan eğitimde de verim alamadığımız için yapamıyorum artık soruları. Özellikle yeni nesil sorularda çok yanlışım çıkıyor taktik verebilecek var mı? Ayrıca fenim de kötü. Nasıl denemelerden falan yüksek alırız, nasıl rakiplerimizin önüne geçeriz,konu eksikliklerini nasıl kapatırız? LGS Haziran'da 6 ay kaldı ve şu an test mi çözmeliyim konu mu çalışmalıyım? Kafam çok karışık. Ve son olarak test çözmeye kolay orta zor olarak mı başlamalıyız?

Kendini ne salak salak kazık sorulara alıştırıp korkut, ne de kolay soru çözüp kendini ona alıştır. Orta seviyede çöz. Bu sene nasıl soracaklar kimse bilmiyor, herşey olabilir. Sınav günü çok heyecanlanmamaya çalış, ben heyecendan fenden bir soru kaçırdım, Allah'a şükür ki başka fenden yanlış gelmedi. Çok da pişman değilim 1.97'ye girdim ve fen lisesine gidiyorum şuan.
Bu arada kesinlikle günde 6 saat inek gibi çalışma, başka aktiviteler de yap.

Reyiz internette paylaşılan MEB'in yayınladığı örnek sorulara zamanını boşa harcama 2020'de LGS'ye giren birisi olarak söylüyorum MEB'in yayınladığı sorular ile sınavda çıkan soruların alakası yoktu önerim daha çok sayısala çalışman yönünde sayısal zordu çünkü şimdiden başarılar kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı