Wooting 60he benzeri daha uygun fiyatlı klavye önerisi

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba; kendime yeniden klavye, mouse ve mouse pad almaya karar verdim. Mousepadimi seçtim, mouse pedime uygun wooting 60he benzeri (alta inceleme videosu ve beğendiğim yerlerini yazacağım) ama daha uygun fiyatlı bir klavye arıyorum. Maksimum bütçe 2.000-3.000 TL blue switch klavye önerir misiniz? Mousepadi aşağı bırakıyorum ona uygun önerirseniz sevinirim.
Mouse pad:

Ekran görüntüsü 2024-05-10 211959.png

Bu da wooting 60he klavyesinin inceleme videosu:

Beğendiğim yerleri videodaki görüntüleri beğendim kalvyenin sunduklarını adamın söylediği yerleri değil.

1. Dk 5.25-5.40

2. gamepad modunun kendisini beğendim.

3. Dk 16.55-17.10

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trendyol 3500₺'ye kablolu Steelseries Apex Pro Mini satıyor. Bu bütçede başka rapid trigger bulamazsın. En ucuzu bu.
Aliexpresste Zuoya x86 var lakin pek iyi bir ürün değil. Bütçem artmaz dersen ona da bakabilirsin.

Trendyol 3500₺'ye kablolu SteelSeries Apex Pro mini satıyor. Bu bütçede başka Rapid trigger bulamazsın. En ucuzu bu.
AliExpress'te zuoya X86 var lakin pek iyi bir ürün değil. Bütçem artmaz dersen ona da bakabilirsin.

Yazdığım 3 özellikte bu kalvyede var mı? Peki bir de fiyatına değermi yani klavyeye alttan bakınca mesela W a s D tuşlarının yanında yön tuşları varmış onlar kendini çok mu belli ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı