LGS Yeni Nesil Matematik sorularını çözmek için tavsiye

Emir Usta

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben de bu sene LGS adlı sınavın kurbanıyım ve yeni nesil denen olaya yavaş yavaş alışıyorum. Ama Matematik konularını çözemiyorum. Matematiğim biraz kötüydü ve konu tekrarı edince yapabildiğimi gördüm. Yine de yeni nesil soruları yapmaya çalışıyorum ama soru bana bakıyor ve ben ona bakıyorum. Bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta zor kaynaklar kullanmayın. MUBA ile başlayıp, ardından Hız Yayınlar'ına geçip, seviyeyi artırabilirsiniz. Olmadı YouTube'da hocaların anlattığından çok daha basit tekrar videoları var. Onları izleyebilirsiniz. Soruyu yine çözemezseniz söylediğim 2 kaynağın da kare kodu var, okutup soruyu çözümlü izleyebilirsiniz. Onun dışında yanınıza yiyecek değil de sevdiğiniz bir içecek alırsanız isteğiniz artabilir. Herkes telefona bakmayın diyor fakat telefona da arada açıp 1 dakika falan bakıp kapatabilirsiniz, sıkılmanızı engeller.

İlk başta zor kaynaklar kullanmayın. MUBA ile başlayıp, ardından Hız Yayınlar'ına geçip, seviyeyi artırabilirsiniz. Olmadı YouTube'da hocaların anlattığından çok daha basit tekrar videoları var. Onları izleyebilirsiniz. Soruyu yine çözemezseniz söylediğim 2 kaynağın da kare kodu var, okutup soruyu çözümlü izleyebilirsiniz. Onun dışında yanınıza yiyecek değil de sevdiğiniz bir içecek alırsanız isteğiniz artabilir. Herkes telefona bakmayın diyor fakat telefona da arada açıp 1 dakika falan bakıp kapatabilirsiniz, sıkılmanızı engeller.
devletin verdiği kitapları çözüyorum ve birsürü de kitap aldırdım onlardan çözmeye çalışıyorum 4-5 yanlış ard arda yapınca kafayı yiyip dersi bitiriyorum

Devletin verdiği kitapları çözüyorum ve birsürü de kitap aldırdım onlardan çözmeye çalışıyorum 4-5 yanlış ard arda yapınca kafayı yiyip dersi bitiriyorum.
Hocam ben de liseye yeni geçtim. Ondan öncesinde hep özeldeydim ve devlet gerçekten çok daha kötü, o önerdiğim kaynakları alın, çok daha rahat edersiniz.

Hocam ben de liseye yeni geçtim. Ondan öncesinde hep özeldeydim ve devlet gerçekten çok daha kötü, o önerdiğim kaynakları alın, çok daha rahat edersiniz.
tamamdır teşekkürler
sadece matematik mi önerirsiniz yoksa tüm dersler mi

Geri
Yukarı