LGS Yerleştirme Başvurusu

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Şimdi ben okullarımı seçtim. Seçtiğim okulları detaylıca araştırmıştım. Ama bana çıkan okulu dikkatli araştırmamışım. Saç bakımı ve cilt bakımı bölümlü bir lise çıktı. Ben bunu nasıl iptal edicem? 2. seçimlere başvurma hakkım bulunuyor mu? Lütfen yardım edin. İstemediğim bir okula gitmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben okullarımı seçtim. Seçtiğim okulları detaylıca araştırmıştım. Ama bana çıkan okulu dikkatli araştırmamışım. Saç bakımı ve cilt bakımı bölümlü bir lise çıktı. Ben bunu nasıl iptal edeceğim? 2. seçimlere başvurma hakkım bulunuyor mu? Lütfen yardım edin. İstemediğim bir okula gitmek istemiyorum.

Ne yaptın kral bende bu sene gireceğim nasıl oldu anlatır mısın?

Şimdi ben okullarımı seçtim. Seçtiğim okulları detaylıca araştırmıştım. Ama bana çıkan okulu dikkatli araştırmamışım. Saç bakımı ve cilt bakımı bölümlü bir lise çıktı. Ben bunu nasıl iptal edeceğim? 2. seçimlere başvurma hakkım bulunuyor mu? Lütfen yardım edin. İstemediğim bir okula gitmek istemiyorum.

Nakil başvirüsu yapılabilecek ilk 15gün içerisinde sanırım.

Bir şey soracağım ben bu il örnek sorularından deneme yaptım kendime çözüyorum 475 ile 455 arasında değişiyor normal sınavda 465 yapabilir miyim ya da 460.

Hocam ben LGS bilmiyorum o nedenle haberlerden gördüğümü yazdım ama inşallah olur:).

Ne yaptın kral bende bu sene gireceğim nasıl oldu anlatır mısın?

Benim okuldan yana bir sıkıntım olmadı. Okul bu sene Anadolu alımı yapıyormuş ve Anadolu olarak katıldım. Bildiğim kadarıyla eğer kazandığın okuldan memnun değil isen 15 gün boyunca boş kontenjanı olan okullara başvuru atabiliyorsun.

Bir şey soracağım ben bu il örnek sorularından deneme yaptım kendime çözüyorum 475 ile 455 arasında değişiyor normal sınavda 465 yapabilir miyim ya da 460.
İl soruları biraz kolay. Okyanus Update öneririm. Kendini çok geliştirirsin 😁

Geri
Yukarı