LGS'de 1 ve 2'lik dilime girilir mi?

Lgs çocuğu

Zeptopat
Daha fazla  
Son 1-1.5 aydır çok çalışmıyorum netlerim 450 ile 460 arası. Sizce 1 veya 2'lik dilime girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 1-1.5 aydır çok çalışmıyorum netlerim 450 ile 460 arası. Sizce 1 veya 2'lik dilime girebilir miyim?
Girdiğiniz denemelerin çoğu LGS'ye nazaran daha zor veya daha anlaşılmaz. Genellikle normal netlerinden daha üst bir puan alırsın LGS'de. Panik yapma , dikkatli oku. Bunların hepsini yaparsan girebilirsin diye düşünüyorum. Ama sınav çok zor olursa yığılma olabilir , şimdiden başarılar.

Küçük çocuk. LGS'nin zorluğu ve yüzdelik dilim önemli. Puan ile kimse bir şey söyleyemez.

Ben kendi netlerimi dedim yüzdelik dilim söyleyemem dershanede 20. ölünce yüzde 20'lik dilime giriyorum (450-460 puanla)o yüzden sordum.

Girdiğiniz denemelerin çoğu LGS'ye nazaran daha zor veya daha anlaşılmaz. Genellikle normal netlerinden daha üst bir puan alırsın LGS'de. Panik yapma, dikkatli oku. Bunların hepsini yaparsan girebilirsin diye düşünüyorum. Ama sınav çok zor olursa yığılma olabilir, şimdiden başarılar.

Sağ olun inşallah gireceğim 1 veya 2'lik dilime.

Bu sene sorular son yüzyılın en kazığı olacakmış. Ümitlenmeyin.

Girdiğiniz denemelerin çoğu LGS'ye nazaran daha zor veya daha anlaşılmaz. Genellikle normal netlerinden daha üst bir puan alırsın LGS'de. Panik yapma , dikkatli oku. Bunların hepsini yaparsan girebilirsin diye düşünüyorum. Ama sınav çok zor olursa yığılma olabilir , şimdiden başarılar.
Sınav zor olursa değil kolay olursa yığılma olmaz mı hocam?

Geri
Yukarı