LGS'de başarmak mümkün mü?

MsGrkm

Decapat
Daha fazla  
Biraz tedirgin oluyorum başaramam diye en yüksek puanım 385 en son denemem 310 ve netlerim şu şekilde.
TR 15D 2y.
Ink8D 2y.
Din 8D 2y.
İng 8D 2y.
Mat 4D 2y.
Fen 16D 3y.
420 üstü almak istiyorum konularda sıkıntı yok denemedeki sorular zor geliyor. Ne yapmalıyım? Bazı denemelerde mat 8D 3Y falan oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz tedirgin oluyorum başaramam diye en yüksek puanım 385 en son denemem 310 ve netlerim şu şekilde.
TR 15D 2y.
Ink8D 2y.
Din 8D 2y.
İng 8D 2y.
Mat 4D 2y.
Fen 16D 3y.
420 üstü almak istiyorum konularda sıkıntı yok denemedeki sorular zor geliyor. Ne yapmalıyım? Bazı denemelerde mat 8D 3y falan oluyor.

Sana bir tavsiye böyle şeyleri çok takma hayat LGS değil he ama matematiğini geliştirirsen rahat alırsın ama alamazsanda üzülme çalış istiyorsan dünyanın sonu değil.

Çözdüğün denemelerdeki ekseklerini çıkar ve onlara çalış, matdan konu anlatım videosu izle ve bolbol soru çöz, türkçede de aybı şekilde, diğer dersleride tekrar et 2 3 günde bir.

TR 15D 2y.
Ink8D 2y.
Din 8D 2y.
İng 8D 2y.
Mat 4D 2y.
Fen 16D 3y.
420 üstü almak istiyorum konularda sıkıntı yok denemedeki sorular zor geliyor. Ne yapmalıyım? Bazı denemelerde mat 8D 3y falan oluyor.

Ortalama bir lise kazan üniversiteye yoğunlaş lise hiçbir anlam ifade etmiyor hatta önerim iyi bir meslek lisesi. Havacılıkla alakalı otomotivle alakalı falan.

Sana bir tavsiye böyle şeyleri çok takma hayat LGS değil he ama matematiğini geliştirirsen rahat alırsın ama alamazsanda üzülme çalış istiyorsan dünyanın sonu değil.
Akademik başarıyı takma demek nasıl bi tavsiye oluyo tam olarak, neye göre takmasın mesela, ne yapsın takmayıp bunları da söylerseniz.

Geri
Yukarı