LGS'de fen lisesi nasıl kazanılır?

Eyvallah, kendine zaman ayır. Sevdiğin işleri yap ama dersini çalış abartma. Bu arada etüt tavsiye etmiyorum.
Ben de gittim zamanında hafta içi okul 4:30'da bitiyor. Ben 5'te etüde gidiyor 7'de çıkıyordum. Hafta içi böyle. Hafta sonu da etüt vardı. Sabahın köründe yine etütteydim. Anneme anlatınca da aldığım cevap: Arkadaşların yapıyor. Bu kadar. Karşı çıkmaya kalktığım an kafama oklavayı yerdim. Allah böyle bir durumu kimsenin başına vermesin.

Ben de gittim zamanında hafta içi okul 4:30'da bitiyor. Ben 5'te etüde gidiyor 7'de çıkıyordum. Hafta içi böyle. Hafta sonu da etüt vardı. Sabahın köründe yine etütteydim. Anneme anlatınca da aldığım cevap: Arkadaşların yapıyor. Bu kadar. Karşı çıkmaya kalktığım an kafama oklavayı yerdim. Allah böyle bir durumu kimsenin başına vermesin.

Üzüldüm hocam. İnşallah.
Kademeli olarak artırmalısın. Kendini Fen Lisesi diye şartlandırmamalısın. Çoğu puanlı Anadaolu Lisesi Fen Liselerinden daha iyi (%1 dilim ve altında alanlar) Denemelerde ortalama ne kadar puan alıyorsun?

Hocam denemelerde ortalama 7-8 yanlışım çıkıyor.

Benim babam bana kursu yasakladı. Kendisi öğretmen ve oraların bir işe yaramadığını gayet iyi biliyor. Bana dediği şey çok çalışarak eşekte kazanır önemli olan eşek olmamak.

Geri
Yukarı