LGS'de hangi derslere yönelmeliyim?

Bugün pazardı okul olmadığı için 400 soru çözdüm.
Not: Hepsi yeni nesil çözdüm. Hangi derslere daha çok yönelmemi önerirsiniz?
  • 100 matematik: 8 yanlış.
  • 100 Türkçe: 6 yanlış.
  • 50 fen: 0 yanlış.
  • 50 din: 0 yanlış.
  • 50 İngilizce: 12 yanlış.
  • 50 inkılap: 0 yanlış.

Fen'den çözdüğün soruları biraz az buldum hocam. Ayrıca İngilizcenizi geliştirmeniz gerekiyor. Fen'i 75 veya 100 yaparsanız daha iyi olur. Çünkü o da Matematik gibi önemli. İngilizcenizi geliştirmek için dershaneye gidiyorsanız özel ders alabilirsiniz. Gitmiyorsanız tekrar yapabilirsiniz. Türkçeyi daha iyi hale getirmek için bol bol kitap okuyabilirsiniz. Böylece sorularda okuduğunuzu tekrar okumaya gerek duymadan soruları daha hızlı yaparsınız.

Yanlış yaptığın soruları okulda hocaya gösterip doğrusunu öğrenmeye bak. Bol bol konu anlatımı izle. Tekrar yaptıktan sonra test çözersen doğruların arttığını göreceksin. 1 doğru ile binlerce kişiyi geride bırakabilirsin.

Paragraf soru bankası çözerseniz daha iyi olur. Ama konu gibi değil de çok daha uzun sürer bu yanlışların azalması. Bir de deneme ile ilgili açtığınız konuyu gördüm, deneme hangi yayındı?
bes yayınları kds 1

Paragraf soru bankası çözerseniz daha iyi olur. Ama konu gibi değil de çok daha uzun sürer bu yanlışların azalması. Bir de deneme ile ilgili açtığınız konuyu gördüm, deneme hangi yayındı?
denemeyi evde çözdüm matematikten 20 / 18 yaptım dalgındım o gün biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı