LGS'de kaç puan alırım?

LGS'de 45 dakika ara var ve kendi okulumda girceğim arada LGS sonrası yapacaklarımızı konuşup içimizi rahatlatmalı mıyız? Asla soru tartışmam.
Hocam Bilfen'in parayla satılan denemeleri çok zor olmuyor, bu arada kolay dediğiniz denemeler bile LGS'den daha zor olur genelde, stres yapmazsanız 450 üstü bir puan alırsınız diye düşünüyorum.
Evet onlar çok basit zaten onlardan 470 ve üstü alıyorum okulun denemelerini söylüyorum ben.

Ve gerçekten yüksek hedef bekliyorsan forumlarda dolaşmayı bırak bir süreliğine bence...
Zaten oyunu falan bıraktım forumu da arada bir motive olayım diye LGS sonrası toplayacağım sistem için ve LGS hakkındaki sorular için kullanıyorum.
Mozaik denemelerini çöz. En zor denemelerden biri o. Eğer 420 üstü alırsan gayet iyisin demektir.
Ok sipariş ederim.

LGS'de 45 dakika ara var ve kendi okulumda girceğim arada LGS sonrası yapacaklarımızı konuşup içimizi rahatlatmalı mıyız? Asla soru tartışmam.
Soru tartışmayın ama konuşabilirsiniz ben sözelde çok sıkıntı yaşamadığım için mutlu ayrılmıştım sözelden zaten 50 sorunun 45 i doğruydu matematik çözerken sakin olun ve hızlı yapmaya çalışmayın.

Dediğim gibi. Bilfen denemelerinde LGS'ye yakın denemelerde 460 falan, zor olanlarda ise 440 civarı alıyorum. LGS iyi geçer mi? Puanım yükselir mi?
Puan tabiki de önemli ancak asıl önemli olan yüzdelik dilim. 414 puanla 5.63 lük dilime girdim, ve lgs de puanın kesinlikle düşecektir denemelerde 430-440 civarı yapıyordum ama sınavda 414 yaptım ama dediğim gibi asıl önemli olan yüzdelik dilim 350 puan al 2 lik dilime gir iyi bir liseye gidersin.

Geri
Yukarı