LGS'de kaç puan ve yüzdelik dilimim nasıl olur?

Hocam herkes farklı bir şey diyor birisi 3,3.5 birisi 4 birisi 6 kime inanayım.
Kendi bulunduğum bölgedeki okulların geçen sene kaç yanlışla kaç yüzdelik dilimle aldığına göre söylüyorum. 8 tane anaders yanlışınız var. 5-6 fazla düşük olmuş ama büyük ihtimalle 4-5 arasında olur. 4 altı olacağını düşünmüyorum.

Kendi bulunduğum bölgedeki okulların geçen sene kaç yanlışla kaç yüzdelik dilimle aldığına göre söylüyorum. 8 tane anaders yanlışınız var. 5-6 fazla düşük olmuş ama büyük ihtimalle 4-5 arasında olur. 4 altı olacağını düşünmüyorum.

Hocam peki 4'ten aşağı olma şansı var mı?

2019a göre 3.8

2022'de ne ise 1-1.5 artış oynar diye düşünüyorum senin özelinde daha yüksek puanlar için daha az oynama olur.

Yani ben 2022'ye göre 2.5 en fazla 4 gibi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, sizce yüzdelik dilimim kaç olur? Benim istediğim lise %3, 5 %3, 6 vb. düzeyde alıyor. Sizce tutar mı?
Türkçe 14 D 6 y
Mat 19 D 1 y
Fen 18 D 2 y
Ara dersler Full.

%3 %3.5'lik dilime girersin.

2022'den biraz fazla olacak gibi.

Olabilir. Herkes kolay dedi ama sonuçlar öyle çıkamayabilir.

Herkes kolay dedi ama şöyle de bir olay var mesela bir öğrenci 300 alıp kolay diyebilirken bazı öğrenci 450ye kötü diyebiliyor ve yorumlara bakarsak orta seviyenin iyi yaptığı bir sınava benziyor. 2019 LGS TEOG gibiydi soruları o kadar artmaz Türkçe ve feni 2022ye kıyasla daha zordu ama matematik daha kolaydı yani çok oynamaz.

%3 %3.5'lik dilime girersin.

2022'den biraz fazla olacak gibi.

Herkes kolay dedi ama şöyle de bir olay var mesela bir öğrenci 300 alıp kolay diyebilirken bazı öğrenci 450ye kötü diyebiliyor ve yorumlara bakarsak orta seviyenin iyi yaptığı bir sınava benziyor. 2019 LGS TEOG gibiydi soruları o kadar artmaz Türkçe ve feni 2022ye kıyasla daha zordu ama matematik daha kolaydı yani çok oynamaz.
matematik açıkçası geçen sene de çok kolay gelmişti bana full çekmiştim ondan bunda 19 1 yaptım bence matematik değişmemiş çok ya yine 1-2 eleyici soru vardı geçen seneki gibi

Matematik açıkçası geçen sene de çok kolay gelmişti bana Full çekmiştim ondan bunda 19 1 yaptım bence matematik değişmemiş çok ya yine 1-2 eleyici soru vardı geçen seneki gibi.

Hangi soruyu yanlış yaptınız matematikte.

Kaç bekliyosunuz hocam.

Standart sapmadan puan gelme olasığı var mı Türkçede fende zor soruları doğru yapmışımda Türkçede somon sorusu bisiklet sorusu vb. fende basınçla ilgili sizce puan gelme olasılığı varsa kac puan gelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı