LGS'de yüzdelik maksimum kaç olur?

Alakası yok. Gayet bizim okulun %99'u denemede ne alıyorsa onu aldı bende denemelerde 460 -470 arası yapıyordum zaten ayrıca 2019'dan kolay değildi.
Siz öyle düşünmeye devam edin,yüzdelik dilimleriniz gelince konuşuruz,Sosyal'de biri böyle olacağını söylemişti bana dersiniz.

Bakalım hocam ben OBP bütün liseleri garantiledim çok sıkıntı olmaz 26 Haziran'da burada olalım beraber tartışırız

Siz öyle düşünmeye devam edin, yüzdelik dilimleriniz gelince konuşuruz, Sosyal'de biri böyle olacağını söylemişti bana dersiniz.

Hocam şimdi de aklıma bir şey geldi geçen sene matematik bu seneki gibi kolay değil miydi zaten bugün dershaneyle görüştüm gaziosmanpaşa ve bayrampaşada 1 Full varmış sadece bu iki ilçenin nüfusu 750 k ülkeye oranladığımızda 120 civarı Full çıkıyor elbette daha farklı sonuçlar olacak hadi en baba 300 tane Full çıkacaktır bence 2019 felaketi kadar bir değişim olmayacak. 2.8 girebilir miyim sizin bakış açınıza göre onu da öğrenebilir miyim

Son düzenleme:
Bakalım hocam ben OBP bütün liseleri garantiledim çok sıkıntı olmaz 26 Haziran'da burada olalım beraber tartışırız

Hocam şimdi de aklıma bir şey geldi geçen sene matematik bu seneki gibi kolay değil miydi zaten bugün dershaneyle görüştüm gaziosmanpaşa ve bayrampaşada 1 Full varmış sadece bu iki ilçenin nüfusu 750 k ülkeye oranladığımızda 120 civarı Full çıkıyor elbette daha farklı sonuçlar olacak hadi en baba 300 tane Full çıkacaktır bence 2019 felaketi kadar bir değişim olmayacak. 2.8 girebilir miyim sizin bakış açınıza göre onu da öğrenebilir miyim
2.8 girebilirsiniz,sınav çok basit olduğu için yüzdelikler düştü zaten bizim okulda ki 60 kişiden 22'si 480 üstü yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı