LGS'de kitapçığı kodlamayınca geçersiz sayılır mı?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yarın sonuçlar açıklanacak. İyi bir sonuç alıyorum ancak sayısaldaki kitapçık türünü kodladim mi hatırlamıyorum. Stresten olabilir mi? Gozetmene optigi verdiğimde bir şey demedi sanırım böyle durumlarda söylemesi gerek kodlamisimdir değil mi, bir problem cikmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yarın sonuçlar açıklanacak. İyi bir sonuç alıyorum ancak sayısaldaki kitapçık türünü kodladim mi hatırlamıyorum. Stresten olabilir mi? Gozetmene optigi verdiğimde bir şey demedi sanırım böyle durumlarda söylemesi gerek kodlamisimdir değil mi, bir problem cikmaz?
Kodlamadıysan sıkıntı umarım kodlamışsındır.

Selam dostum, benim bildiğim optiği teslim ettiğin an onu daha geri alamazsın ve seni uyarmazlar. Stres ile başa çıkmak altın kuraldır maalesef bu tür sınavlarda.

Kodlamadıysan geçersiz sayılır ama şunu diyeyim insan kodladığına emin olsa bile içten içe sınav açıklanıncaya kadar acaba gibi sorular gelir.

Ben LGS sınavında normalde 432 puan alacakken kitapçık türünü yanlış kodlamam sayesinde 220 almıştım.
2018 LGS

Bence işaretlememiş olsaydın. Optiği verdikten hemen sonra seni uyarırdı. Çünkü birçok gözetmen kitapçık türünü ve kimlik bilgilerini sınav esnasında bile gezip, göz ucuyla kontrol ediyor ve kodlanmayan alanı doldurman için seni uyarıyor.

Bence işaretlememiş olsaydın. Optiği verdikten hemen sonra seni uyarırdı. Çünkü birçok gözetmen kitapçık türünü ve kimlik bilgilerini sınav esnasında bile gezip, göz ucuyla kontrol ediyor ve kodlanmayan alanı doldurman için seni uyarıyor.

Çok sağ olun şimdi hatırladım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Geri
Yukarı