Kitapçığı kodlamayı unuttum, deneme geçersiz mi?

Öylesineİsim

Decapat
Deneme sınavında b kitapçığını yapıyordum ama kitapçık türünde b kitapçığını kodlamayı unuttum. Şimdi benim deneme geçersiz mi sayılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dershanede yapıldıysa ve sınavlar dershanede okunuyorsa yetikili birinden rica et, düzeltir. Bizde o tür basit hataları düzeltiyorlardı. Düzeltmezlerse yapacak bir şey yok, geçersiz.

Dershanede yapıldıysa ve sınavlar dershanede okunuyorsa yetikili birinden rica et, düzeltir. Bizde o tür basit hataları düzeltiyorlardı. Düzeltmezlerse yapacak bir şey yok, geçersiz.

Dershanede değil okulda yapılıyor ve 1-2 gün sonra sıralama gibi bir şey oluyor işte a kişisi kaç net yapmış falan gözüküyor ben kitapçığı kodlamayı unuttum şimdi benim sınav geçersiz sayıldığı için sonucumu göremem değil mi?

Dershanede değil okulda yapılıyor ve 1-2 gün sonra sıralama gibi bir şey oluyor işte a kişisi kaç net yapmış falan gözüküyor ben kitapçığı kodlamayı unuttum şimdi benim sınav geçersiz sayıldığı için sonucumu göremem değil mi?

Belirli bir kitapçıga göre okunamayacağı için evet göremezsiniz.

Göremezsiniz maalesef. Yine de bir daha yönetime söyleyin, belki düzeltirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı