LGS'de kötü geçti

Hayır, başlarda insanlar (ben de dahil) kolay kolay diye etrafta söylendi. Sonra tonguç cevapları açıklayınca herkes birer birer döküldü.

En kolay LGS? Kesinlikle değildi, sorular çok çeldiriciydi. 2022 LGS bundan çok daha basit. Dün çözmüştüm ve sağlam bir puan elde etmiştim. Bugün girdiğim sınav hiç kolay değildi, biraz etkisi var sanıyorum ki eskiden sınava girmiş, kendinizi kurtarmış olduğunuz için; diğer sınavlara görmeden çok kolaydı falan diyebiliyorsunuz.
uzun uzun yazman en kolay lgs olduğunu değiştirmez

Hayır, başlarda insanlar (ben de dahil) kolay kolay diye etrafta söylendi. Sonra tonguç cevapları açıklayınca herkes birer birer döküldü.

En kolay LGS? Kesinlikle değildi, sorular çok çeldiriciydi. 2022 LGS bundan çok daha basit. Dün çözmüştüm ve sağlam bir puan elde etmiştim. Bugün girdiğim sınav hiç kolay değildi, biraz etkisi var sanıyorum ki eskiden sınava girmiş, kendinizi kurtarmış olduğunuz için; diğer sınavlara görmeden çok kolaydı falan diyebiliyorsunuz.

Sonuna kadar haklısınız bu arada. 2020 fen çözdüm 15D 5Y 2022 ile 2019 çıkmış soruları çözdüm 21 soru vardı 1.donem sadece 1Y çıktı LGS 2023 fende 8Y 1b çıktı resmen.

2020 LGS girdim ve şunu söyleyebilirim ki 2020 LGS bu sınavdan çok daha kolaydı. Bugün Türkçe ile Fen'de baktım beynim yandı açıkçası tüm sorular çeldirici neredeyse. Kuzenimde zaten çok çeldirici ve zordu demişti Türkçe fen için.

Uzun uzun yazman en kolay LGS olduğunu değiştirmez.

Daha soruları görmeden yanıt yazıyorsun. Yüksek ihtimal senin girdiğin dönem LGS zordu, sende kendini 2023 LGS sınavına girenler üzerinden tatmin ediyorsun. En kolay LGS değildi. Ve evet, değiştirir. Ağlayacaksanız ve bunu atarlanarak ifade etmek istiyorsanız, Technopat Sosyal üzerinden eylemde bulunmayın; yakınlarınıza veya arkadaşlarınıza içinizi dökün.

Yeni konular

Geri
Yukarı