Matematik sınavım kötü geçti

Dünya'nın sonu değil ya, sonraki sınavlarda daha iyisini yapmak için çalışırsınız. Kafanızda fazla büyütmeyin.

Lise zamanları güzeldir. Bir anda biter. Ama bence sınavlarını kafaya takmalısın. Boşlama sınavlarını. Çünkü eğer boşlarsan sonu sıkıntılı olabiliyor. Kendimden biliyorum. Ben yine öyle böyle veriyordum sınavları ama yapabiliyorsan günü gününe notlarına çalış. Birikince problem olabiliyor. Bir de son dakika çalışan öğrencilerdensen bayağı sıkıntı oluyor. Yani az da olsa her gün bakmaya çalış. Sınavların dışında, lise çok eğlencelidir ve çok hızlı geçer. Bak ben şu an üniversiteyi bitirdim. Ne zaman bitti anlamadım. Zamanının değerini bil. Keyfini çıkar. Emin ol bu sınavları ileride hatırlamayacaksın bile. Ama kendini strese sokmamak için biraz olsun bakmaya çalış. Emin ol halledeceksin 😁

Herkesin notları kötüymüş demek bizim sınıfta öyle ders çalışan kişi yok herkes salmış durumda sizde nasıl tabii şu hayatı sadece ders olan inekleri saymıyorum.
Mantık konusundan çok soru geldi resmen sınav sadece o konudandı. En kötü olduğum konu da oydu ne yazık ki. Ve çok stres yaptım ya , düşünsene lisede ilk defa sınava giriyorsun o da matematik oluyor :D.

Ya bakın arkadaşlar, matematik sınavında gerçekten o kadar garip sorular vardı ki, LGS soruları yanında yok yani onlardan daha garip sorular. Öğretmen kolay olacak 10-20 dakikada yaparsınız demişti ama gerçekten de 30 dakikada 2 soru yapabildim. Bildiğimi de unuttum. Matematikten 30 falan alacağım zaten orası kesinleşti. 2. sınavlar var onu iyi geçirmeliyim. Sizin böyle sınavınız oldu mu?

Sözlüden kurtarırsın. Ödevlerini yap sözlü puanını yüksek tut yeter.

Neymiş HaHaHa :D Git kendi notlarına bak bir de diğerlerinin notuna, çalışmadın mı yoksa sınav mı zordu?
Çalıştım tabii çalışmaz olur muyum? Sınav çok zordu ve hiç beklemediğim yerlerden geldi. Uzun sorulardı.
Kaçıncı sınıfsın?
8.
8.sınıfta 30 almak garip. Lisede çok zorlanırsın, dikkat et.
Normalde hayatım boyunca aldığım en düşük not 45'di. Bu sınav çok garipti. Ondan bir önceki gün olan İngilizce sınavından 100 aldım, çok garipti 30 dakikada 3. Soruya geçebildim anca.
Sınav kağıdını atabilme şansın var mı?
Öğretmende malesef.
Öyle yapmayı düşünüyorum.
Yeterince çalışmamışsınız demek ki. Bir sonraki sınava daha çok çalışıp daha iyi bir not alırsınız.
Elimden geldiğini yaptım gerçekten ama biraz eksiğim olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı