LGS'de matematikten 12 boş olan netler iyi midir?

Konu eksiklerine çalışmalısın onlar olmadan hiçbir şey yapamazsın.
Yeni nesil çözmeye fazla gerek yok dersi derste dinleyeceksin dershaneye gidiyorsan orada da tekrar edeceksin benim şu ana kadar max matematik çözdüğüm soru sayısı 1500ü geçmez.

Matematiğini düzeltmen lazım. 12 boş çok fazla gerçekten. Gerekirse denemelere göz at ve en çok hangi konudan soru çıkıyorsa ona çalış. O boşlardan bir an evvel kurtul. Diğer netlerin oldukça iyi ama matematik senin başını çok fena sıkıştırır benden söylemesi.

Aslına bakarsanız hedefim için 10 matematik, sözeli Full yapmam ve feni 18-19 yapmam gerekiyor en az(puan üzerinden gidersek).Yüzdelik dilim olarak gidersek ise belirsiz ama en az %2'lik dilim gerekiyor.

Benim,
Türkçe 18D 2Y
Inkılap Full
Din Full
İngilizce Full
Matematik 6D 14B
Fen 17D 3Y
386 puan almıştım.
Tabii ki de boş bırakmayı düşünüyorum bu deneme zordu açıkçası. Şunun şurasında 2 haftacık kaldı 😃
Denemeler normal sınavdan daha zor hocam biraz çalışmayla iyi bir yer tutturabilirsiniz.

Arkadaşlar Türkçe'den hata yapmamaya bakın. Ağırlığı olan bir ders. Ben 17 doğru 3 boş yapmıştım zamanında. Matematikte 8 doğru 5 yanlış yapmıştım. Yanlış yaptığınızı düşündüklerinizi boş bırakın. Sonunuz benim gibi olmasın. :D

Ara dersleri fulleyip, Türkçe ve fenden 18 ve üstü yaparsan matematikten 12 net üstü seni kurtarır.

Benim notlarım daha kötü.

Türkçe 20d/0y
Matematik 0d/0y
Fen 17d/0y/3b
İnkılap Full.
Din Full.
İngilizce Full.
Hocam siz şaka mısınız?
Türkçe: 18D 2Y
Matematik: 4D 2Y
Fen: 9D 5Y
İnkılap: 9D 1Y
İngilizce: Full
Din: Full.

Benim daha bir de hedefim 430 puan. Şunun şurasında 16 gün kaldı ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı