LGS'de nasıl ilk ona girilir?

PoyrazParadise

Picopat
Daha fazla  
2024 LGS öğrencisiyim sınavda hedefim ilk on önceki konulardan fazlasıyla eksiğim var hiçbir şey bilmiyorum imkanım var bilgisayar test kitabı vs ama hiçbir şey bilmediğimden ders akmıyor. Ne yapacağım?

Bu bir RPG oyunu veya sana önerilmiş bir dizi-film değil. Akıp akmamasından bağımsız çalışman lazım. Şikayet ederek ilk on zor yani. :) YouTube'da bir sürü adam ders anlatımı yapıyor, ''akan'' bir tanesini konu anlatımı için seç. Bol bol da soru çöz.

2024 LGS öğrencisiyim sınavda hedefim ilk on önceki konulardan fazlasıyla eksiğim var hiçbir şey bilmiyorum imkanım var bilgisayar test kitabı vs ama hiçbir şey bilmediğimden ders akmıyor. Ne yapacağım?

Dostum LGS sınavı tamamen boş bir sınav. Hayatından hiçbir taviz vermeden çalış ve öyle saçma sapan hedefin olmasın. İleride o sene hayatından verdiğin her taviz için kafanı duvaralara vurabilirsin. LGS OBP puanın yüksekse tamamen boş bir sınav. Tabii şehrinde iyi lise varsa o ayrı konu orayı sen bileceksin. Ama ilk 10'a girmek falan tamamen gereksiz bir çaba gir yapabildiğin kadar iyisini yap sonuç gelince takma kafaya.

Geri
Yukarı