LGS'dee 380 puandan 420 puana 2 ayda çıkılır mı?

gepool3312

Centipat
LGS öğrencisiyim çalışmadan 380-390 puan alıyorum türkçeden ve fende 17 netin altına düşmüyorum matematik hariç diğer dersler Full.
Fakat matematikte 2 net bile zor yapıyorum bu kalan 2 ayda LGS'de 420 puan yapabilir miyim?

Sıkı çalışıp konu tekrarı yaparsan çıkılır.

LGS öğrencisiyim çalışmadan 380-390 puan alıyorum türkçeden ve fende 17 netin altına düşmüyorum matematik hariç diğer dersler Full.
Fakat matematikte 2 net bile zor yapıyorum bu kalan 2 ayda LGS'de 420 puan yapabilir miyim?

Yanlışlarına dönmeyi unutma ve matematiğe ağırlık ver matematik olmadan yapman zor ben geçen sene girdim fenden 18 net Türkçe 16 net yaptım matematik 6 yanlış 2 doğru 360 aldım.

Ayni durum gecen sene benim de başıma gelmişti sene başından beri matematik yapamayıp 380-400 arası gidip geliyordum taaki sınava bir ay kala matematik netlerim bir anda 5-6'dan 13-14 civarına gelmişti. LGS'de 430 aldım. Sana tavsiyem son 1 1,5 ay kala her gün paragraf ve deneme çöz denemede yapamadığın soruları hocalarına sor üstüne git çünkü denemede çıkan soru tarzı LGS'de çıkıyor. Ve asla stres yapma LGS çok korkutacak bir sınav değil sadece ortamı, seviyesi daha iyi olan bir liseye gidersen daha iyi olur.

Geri
Yukarı