LGS'de 1 ayda 300 puandan 400 puana çıkılabilir mi?

Keşke sene başından LGS'ye 1 ay kalmış gibi çalışsaydın bırak 397 puanlık okulu fen lisesine giderdin ama şimdi her gün çalışıp kısa ara vererek çalışırsan ama verimli çalışırsan yapabilirsin.

Knk sen neye göre Türkçesi zayıf gelicek diyorsun bende mesela lgsye hazırlanıyorum türkçeyi doğru dürüst konuşamıyorum ama 16-17 net yapıyorum

bir meslek lisesiyle galatasaray aynı düzeyde eğitim veriyor zannediyorsun?
sonuç olarak ikisi de hiç bir işine yaramayacak olan üniversite sınavına hazırlıyor 4 yıl bir bölüm okuyor çoğu bölüm bir şey öğretmiyor bile okuduktan sonra öğrendiği bölüm hakkında bir iş bile yok işsiz kalıyor iş bulsa bile öğrendiği şeyi yapmıyor. Konudan ayrı ama eğer istediği yere giremezse sınav için üzülüp boş yere kendini yormasın diye yazdım.

sonuç olarak ikisi de hiç bir işine yaramayacak olan üniversite sınavına hazırlıyor 4 yıl bir bölüm okuyor çoğu bölüm bir şey öğretmiyor bile okuduktan sonra öğrendiği bölüm hakkında bir iş bile yok işsiz kalıyor iş bulsa bile öğrendiği şeyi yapmıyor. Konudan ayrı ama eğer istediği yere giremezse sınav için üzülüp boş yere kendini yormasın diye yazdım.
Ben yurt dışı üniversite düşünüyorum çünkü ülkemden umudum yok ve babamın sözü var bana lgs den yüksek alırsam üniversiteyi yurt dışında okutucam diye

Geri
Yukarı