LGS'ye 13 gün kala çalışılırsa %4'lük dilime girilebilir mi?

eyyubsabriglr

Decapat
Daha fazla  
LGS'ye 13 gün kaldı. 2 gündür bolca deneme çözüyorum ve okulda da 1 aydır en az 15 tane deneme olduk. Konularım tam. Çalışırsam %4'lük dilime girer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştım ama tekrar olarak soru çözümü çok yapmıyordum netleri mi de söyleyeyim. Türkçe en fazla 3 y boş yok. Ink genelde Full ama ara sıra 1 y. Din Full, ing Full. Mat ara sıra 10 doğru altına düşüyorum. Fen 6 y. Dikkat eksikliğim çok fen sona kaldığı için sınavdan zaten bıkmışken kötü oluyor.

Şu ana kadar çalışmadın mı?

Sadece sayısala odaklan şu an. Matematiği çok düzeltemezsin ama fen'i halledebilirsin.

Çalıştım ama tekrar olarak soru çözümü çok yapmıyordum netleri mi de söyleyeyim. Türkçe en fazla 3 y boş yok. Ink genelde Full ama ara sıra 1 y. Din Full, ing Full. Mat ara sıra 10 doğru altına düşüyorum. Fen 6 y. Dikkat eksikliğim çok fen sona kaldığı için sınavdan zaten bıkmışken kötü oluyor.

Feni yükseltirken yaparsın.

Matematik ve feni düzeltmen lazım. Katsayısı 4 olan tek bir ders yaparsan kurtaramazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı