LGS'ye 16 gün kalmışken 437 puan iyi mi?

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle gitmek istediğim lise Ankara Atatürk lisesi(aal) ve taban puanı geçen sene 421 ile aldı. Dilimi %3 civarında. Az önce LGS 2018-2019 senesine ait denemeyi oldum. 437 puan çıktı ama yüzdelik dilimi vb. hesaba katmadım. Sizce bu liseye girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Girersin, fakat bana göre elinden geleni fazlasıyla yap, sınırlarını zorla. Nedeni ise bazı kişiler denemelerde yüksek almasına rağmen LGS'de düşük alabiliyor. Sakın zaten o lise puanının üstünde aldım diye salma. Çözebildiğin kadar deneme çöz.

Girersin, fakat bana göre elinden geleni fazlasıyla yap, sınırlarını zorla. Nedeni ise bazı kişiler denemelerde yüksek almasına rağmen LGS'de düşük alabiliyor. Sakın zaten o lise puanının üstünde aldım diye salma. Çözebildiğin kadar deneme çöz.
Doğru hocam şu 2 hafta çok önemli. Güzel bir konu tekrarı ve bol deneme ile geçirmeyi düşünüyorum. Umarım AAL'ye girebilirim. :D

Sınav ortamı herkeste farklı etki yaratır. Benim konsantre olmamı sağlıyor mesela. Siz çalışmalarınızı asla bırakmayın ve hep daha üstünü hedefleyen.

Puanınız fena değil de standart sapma denilen olaydan dolayı her sene sınav puanları farklılık gösterebilir. Senin kalan sürede yapman gereken şey, daha çok deneme çözerek eksikliklerini kapatman olur.

Geri
Yukarı