Matematik LGS'ye 16 gün kala halledilebilir mi?

Ama hocam yanlış yaptığım soruya bağlı olarak, stres, o anki anda napacağını bilememekten 30 puan gider gibime geliyor. En büyük korkum bu. İnşallah benimde istediğim olur senin de.
Haklısınız. Düzeldim derken karekök denemesi olduk. Odaklanamadığım ve hayvan gibi burnum altığı için 373 aldım yani 1 dakika odaklanamaman sınavı böyle mahvediyor.
Umarız istediğimiz liselere yerleşiriz.

Haklısınız. Düzeldim derken karekök denemesi olduk. Odaklanamadığım ve hayvan gibi burnum altığı için 373 aldım yani 1 dakika odaklanamaman sınavı böyle mahvediyor.
Umarız istediğimiz liselere yerleşiriz.
En kötü durum, 466 yaptıktan sonra en zor yayınlardan olan Analiz denemesinden 316 yapınca çökmüştüm, artık 405-440 arasında geliyor. Son 16 sabredelim hocam. Yapacağız.

En kötü durum, 466 yaptıktan sonra en zor yayınlardan olan analiz denemesinden 316 yapınca çökmüştüm, artık 405-440 arasında geliyor. Son 16 sabredelim hocam. Yapacağız.

Hocam bir de birazdan brabş matematik denemesi almaya gideceğim, nartestin yanına ne önerirsin. Okyanus ve hız hariç.

LGS 16 kaldı. D/y genelde şöyle:
  • Türkçe: 18-2
  • İnkılap 9-1/10-0
  • Din: 10/0
  • İng. 9/1
  • Matematik: 12/5 11/4
  • Fen: 18/1 19/1

Matematik hariç her şey tam gibi. Son 15 gün tamamen matematik soru çözümüne ve denemelere yoğunlaşırsam yapar mıyım? 16 net ideal gibi 14'te.

Kardeşim bir tıp öğrencisi olarak sana şunu söyleyeyim. Eğer ki son hafta sadece matematik çözersen diğer dersler aksar ve bu durumda puanın düşer. Yapabileceğin en iyi şey genel denemelere devam edip tekrarlarını sıkı yapman. Ekstradan da matematikte sürekli hata yaptığın noktayı bulup(örneğin problemler vb.) Onun halkında soru çözüm videoları izlemen. Böylelikle artırırsın. Ayrıca sınavdaki adrenalin salgılanacak. Bu da kontrol katında tutabilirsen daha iyi yapmana vesile olacak. Her şey gönlünce olsun. Başarılar.

Kardeşim bir tıp öğrencisi olarak sana şunu söyleyeyim. Eğer ki son hafta sadece matematik çözersen diğer dersler aksar ve bu durumda puanın düşer. Yapabileceğin en iyi şey genel denemelere devam edip tekrarlarını sıkı yapman. Ekstradan da matematikte sürekli hata yaptığın noktayı bulup(örneğin problemler vb.) Onun halkında soru çözüm videoları izlemen. Böylelikle artırırsın. Ayrıca sınavdaki adrenalin salgılanacak. Bu da kontrol katında tutabilirsen daha iyi yapmana vesile olacak. Her şey gönlünce olsun. Başarılar.
Hocam okulda arkadaşlarımla falan tenefüslerde olsun okul çıkışlarında olsun diğer derslerden yapıyoruz, evde sadece 3 saat matematik+ 1 genel deneme yapacağım. Son 15 gün bıkmam artık. Sizede başarılar dilerim. Çok sağolun.

En kötü durum, 466 yaptıktan sonra en zor yayınlardan olan Analiz denemesinden 316 yapınca çökmüştüm, artık 405-440 arasında geliyor. Son 16 sabredelim hocam. Yapacağız.

Hocam bir de birazdan brabş matematik denemesi almaya gideceğim, nartestin yanına ne önerirsin. Okyanus ve hız hariç.
Sinan kuzucu, zoom günay, farklı isem, alınabilir. Güçlendiren mat denemesi de alınır.

Geri
Yukarı