LGS'ye 2 ay kala ne yapılmalı?

AltayB

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere LGS'ye 2 ay kaldı bu süreçte nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım? Son deneme sınavımdan elde ettiğim netler şöyle:
Türkçe 19D 1Y.
İnkılap t. 10D.
Din k. 9D 0y.
İngilizce 10D.
Matematik 17D 1Y.
Fen bilimleri 14D 6Y.
Hedefim, 470-475 bandını görebilmek.

Bildiğiniz üzere LGS'ye 2 ay kaldı bu süreçte nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım? Son deneme sınavımdan elde ettiğim netler şöyle:
Türkçe 19D 1Y.
İnkılap t. 10D.
Din k. 9D 0y.
İngilizce 10D.
Matematik 17D 1Y.
Fen bilimleri 14D 6Y.
Çok çalışmalısın.

Türkçe 19D 1y.
İnkılap t. 10D.
Din k. 9D 0y.
İngilizce 10D.
Matematik 17D 1y.
Fen bilimleri 14D 6y.

Fene asıl.

Sayısal çalış bence. Özellikle fen. MEB örnek soruları ve geçen senenin çıkmış sorularını da çöz.
Hocam ben aslında inişli çıkışlı yapan bir insanım Fen Bilimlerini 20D 19D 18D yaptığım oluyor aynı zamanda Matematiği de 10 nete kadar düşürüp tekrar 15 net üstüne çıkartabiliyorum bazen nasıl aşarım bunu? İstikrarlı bir sonuçlarım yok

Hocam ben aslında inişli çıkışlı yapan bir insanım fen bilimlerini 20D 19D 18D yaptığım oluyor aynı zamanda matematiği de 10 nete kadar düşürüp tekrar 15 net üstüne çıkartabiliyorum bazen nasıl aşarım bunu? İstikrarlı bir sonuçlarım yok.

Demek ki bir yerlerde eksiğin bazı konularda özellikle bazı konuları iyi yapıyorsun ama bazı konuları yapamıyorsun o konuları bulup onlara asıl.

Geri
Yukarı