LGS'ye 4 ay kala 390 puan yapılabilir mi?

Kvtlu

Decapat
Yer
Eskişehir
LGS'ye 4 ay kala 390 puan yapılabilir mi? En son girdiğim deneme netlerim şu şekilde.

İlk deneme:
Türkçe: 14D 4Y 2b.
İnkılap: 7D 3y.
Din: 8D 2y.
İngilizce: 7D 3y.
Matematik: 6D 5y 9b.
Fen: 5D 11b 4b.

İkinci deneme:
TR: 16D 3Y 1b.
İnkılap: 8D 2y.
Din 9D 1b.
İngilizce 8D 2y.
Matematik: 9D 1y 10b.
Fen: 9D 7y 4b.

Not: Bu yıl olduğum toplam deneme sayıları değildir yakın tarihlerde olduğum denemeler.

LGS'ye 4 ay kala 390 puan yapılabilir mi? En son girdiğim deneme netlerim şu şekilde.

İlk deneme:
Türkçe: 14D 4Y 2b.
İnkılap: 7D 3y.
Din: 8D 2y.
İngilizce: 7D 3y.
Matematik: 6D 5y 9b.
Fen: 5D 11b 4b.

İkinci deneme:
TR: 16D 3Y 1b.
İnkılap: 8D 2y.
Din 9D 1b.
İngilizce 8D 2y.
Matematik: 9D 1y 10b.
Fen: 9D 7y 4b.

Not: Bu yıl olduğum toplam deneme sayıları değildir yakın tarihlerde olduğum denemeler.

LGS de puan değil yüzdelik dilimin önemli.

Bu düşünceye sahip kafa yapısıyla 390 yapamazsın. Sal. Benim söyleyeceklerim bu kadar. İyi günler.

Niye moral bozuyorsunuz? Din dersini, ingilizceyi, inklapı fullerse ve fen ve matematik neti azıcık artarsa yapabilir. Ama puanını sınırlamaman lazım. Yapabildiğinin en fazlasını yapman gerekiyor. Bu arada Türkçeyi son denemene göre yaptım. Gülme atan arkadaşlar büyük ihtimalle siteden yaptığım hesaplamaya attı. Sınavda da buna yakın puan alırsınız.

Ekran görüntüsü 2022-02-10 175811.png

Niye moral bozuyorsunuz? Din dersini, ingilizceyi, inklapı fullerse ve fen ve matematik neti azıcık artarsa yapabilir. Ama puanını sınırlamaman lazım. Yapabildiğinin en fazlasını yapman gerekiyor.

Eki Görüntüle 1301210

Hocam şahsen o arkadaşı ben çok takmıyorum forumda birkaç kez karşıma çıktı ve biraz kıl oldum diyebilirim yorumunuz için teşekkür ederim.

İsterse en kolay sınav olsun. Sınavdan, okullardan haberin yok. Aksi cevap aldığında sadece gülücük atıyorsun. Yapamayacaksın, iki gram gerçekçi olun. Daha iki şeyi hesaplamayı bilmiyorsun. 390 filan sana hayal sınav nasıl olursa olsun. Sınavını olduktan sonra buraya gelip bakarsın kimin doğru dediğini.

Geri
Yukarı