LGS'ye 40 gün kala netlerimi nasıl arttırabilirim?

hipopotam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan daha önce de konu açmıştım ama onu tam uygulayamadim neyse geçmişi bırakalım. 1 hafta önce Özdebir'den 390 aldım bugün girdiğim denemeden ise 415. konu eksiğim yok bundan önce çok çalışmadım ama yine az da olsa çalışıyordum. Hedefim 440 %4'luk dilim fen lisesini düşünüyorum ama o olmazsa da %10'luk dilim 390 alan Anadolu'ya gitmeyi düşünüyorum sizce ikisinden birini özellikle fen lisesini kazanabilir miyim ve nasıl çalışmalıyım?

Not: Günde 5 6 saat çalışmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bundan daha önce de konu açmıştım ama onu tam uygulayamadim neyse geçmişi bırakalım. 1 hafta önce Özdebir'den 390 aldım bugün girdiğim denemeden ise 415. konu eksiğim yok bundan önce çok çalışmadım ama yine az da olsa çalışıyordum. Hedefim 440 %4'luk dilim fen lisesini düşünüyorum ama o olmazsa da %10'luk dilim 390 alan Anadolu'ya gitmeyi düşünüyorum sizce ikisinden birini özellikle fen lisesini kazanabilir miyim ve nasıl çalışmalıyım?

Not: Günde 5 6 saat çalışmayı düşünüyorum.

En önemlisi internetten makale oku netlerini çok arttırır kendim LGS de 440 yapmıştım geçen sene.

Kendini çok sıkma bence yanlış yaptığın soruların üstüne git yanlış yapma sebebini öğren ve eksiğini gider netler artar bence. Bende fen lisesi çok istemiştim ama olmamıştı ancak Anadolu lisesinde bile düzenli ders çalışırsan ve konu eksiğin olmazsa iyi yerlere gidebileceğini düşünüyorum.

İlgi duyduğum konuların makale vb.

Şeyleri okuyorum teşekkürler.

Peki artık sadece deneme mi çözmeliyim.

Konuları bitirdiysen deneme odaklı çalış. Çözdüğün soruların seviyesini arttır ve bilgisayarla ders dışı bağlantını kes telefondan tamamen kendini kopar zaten 1. dönem matematikle feni çok iyi yapmaya çalış en çok standart sapma bu iki dersten oluyor ama sosyal din ve ingilizceden soru kaçırma.

Geri
Yukarı