LGS'ye 6 gün kala netler nasıl olmalı?

Gncr Dyan

Centipat
Yer
Arjantin/Rosario
Türkçe 17D 2y.
İnkılap 9D 1y.
Din 10D.
İngilizce 9D 1y.
Matematik 14D 2y.
Fen 18D 1y.

LGS'ye bayağı az bir süre kaldı, sizce netlerim nasıl bu saatten sonra ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam netler güzel netlerde sıkıntı yok dön bir hafta kala kendini sıkmadan lgs çıkmış sorular çözülebilir birde eksiğiniz varsa direkmen onu halledin
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Hocam yeterli gibi bende böyle yapıyorum Türkçe 17 mat 16 fen 17 Ink 9 din 10 ing 10.
İnşallah emeğimizin karşılığını alırız hocam. Kolay gelsin.

430-430 civarı gelir hocam ben de hazırlanıyorum hemen hemen aynı yapıyoruz ve gayet yeterli diye düşünüyorum size iyi çalışmalar umarım gönlünüzce bir liseye gidersiniz :)

430-430 civarı gelir hocam ben de hazırlanıyorum hemen hemen aynı yapıyoruz ve gayet yeterli diye düşünüyorum size iyi çalışmalar umarım gönlünüzce bir liseye gidersiniz :)
Hocam istediğim lisenin yüzdelik dilimi 4-5 arası umarım giderim. Sizin de istediğiniz liseye gitmeniz dileğiyle.:)

Hocam son 1 hafta kala çalışmak kafa bulandırmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Ayrıca netleriniz de gayet iyi onun için endişe etmeyin. Bu son kalan sürede rahatınıza bakın.
Ya hocam artık sınav stresi midir bilmem ama sanki bi eksiklik var gibi geliyor bana.

Hocam istediğim lisenin yüzdelik dilimi 4-5 arası umarım giderim. Sizin de istediğiniz liseye gitmeniz dileğiyle.:)

Ya hocam artık sınav stresi midir bilmem ama sanki bi eksiklik var gibi geliyor bana.
Hocam eksiklik gibi bir şey varsa her dersin konusundan test çözün bir yerde sıkinti çikarsa eksiklik odur

Yoksa hocam stres

Yoksa hocam stres

Yeni konular

Geri
Yukarı