LGS'ye az kalan sürede netler nasıl yükseltilir?

EfeMetin

Decapat
Daha fazla  
Şu anki netler şu şekilde. (En son deneme sınavı.)

Türkçe 18-2.
Ara dersler Full.
Fen 16-4.
Matematik 14-6.

Ne yaparsam bu derslerimdeki net sayılarını arttırabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

LGS'ye kadar deneme çözün ve yanlış olan soruların konularını çalışıp, yanlış yaptığınız soruyu doğru cevaba ulaşana kadar uğraşın. Bu sırada yanınızda o yanlış yaptığınız dersin herhangi bir konu kitabı olabilir, direkt kopya çekmemek kaydıyla göz gezdirebilirsiniz. Netlerinizi gözle görülür bir şekilde arttıracağına inanıyorum.
LGS açıklandıktan sonra da konu açarsanız süper olur, gayretli çalışmanızla nereye yerleştiğinizi şahsen merakla bekliyorum. Başarılar dilerim.

LGS'ye kadar deneme çözün ve yanlış olan soruların konularını çalışıp, yanlış yaptığınız soruyu doğru cevaba ulaşana kadar uğraşın. Bu sırada yanınızda o yanlış yaptığınız dersin herhangi bir konu kitabı olabilir, direkt kopya çekmemek kaydıyla göz gezdirebilirsiniz. Netlerinizi gözle görülür bir şekilde arttıracağına inanıyorum.
LGS açıklandıktan sonra da konu açarsanız süper olur, gayretli çalışmanızla nereye yerleştiğinizi şahsen merakla bekliyorum. Başarılar dilerim.
teşekkürler

Matematik ve fende branş denemeleri çöz.
Sinan kuzucu yayınlarını satın aldım ve çözmeye başladım

Bol bol deneme çöz, üstteki arkadaşların da dediği gibi yapamadığın soruların konularının üstüne git ve yapana kadar çabala.
Ayrıca bunu yaparken başta Matematik olmak üzere Sayısal derslere ağırlık ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı