LGS'ye çalışırken oyun oynamak

Ben de oyun oynuyordum sınav zamanında ve iyi bir liseyi kazandım. Ancak bu demek değil ki herkes böyle olacak. Birlikte oynadıgım arkadaşlarım nitelikli bir lise bile kazanamadı. Tamamen senin durumuna bağlı. Çok oyun oynadığın için ailenle tartışıyorsan sakın alma çünkü tartışmalar moralini de bozup ders çalışma isteğini etkileyebilir. Kendine söz geçirebiliyorsan almalısın kafa dağıtmak adına. Çünkü dersler yoracak seni :)

Kendime bir Nintendo Switch Lite almak istiyorum fakat bu yazdan sonra LGS'ye gireceğim. Alsam bile oynayıp oynamayacağımdan emin değilim. 8. sınıfta oyun oynanır mı? Bu kişinin çalışmalarını etkiler mi?

Örneğin hafta sonları 1-2 saat oynasam bu benim çalışmamı çok etkiler mi?

Hocam konularınız iyiyse güzel gidiyorsanız oynayın ama konuları bilmiyorsanız soru çözemiyorsanız bilgisayarı kapatın çalışın.

İlla ultrasonik bir fen lisesine gerek yok iyi bir meslek sahibi olmak için. Sonuçta okul türü fark etmiyor her türlü işsiz kalıyorsun.

Ama yine de fen lisesi istiyorsan gerçekten de oynamaman lazım.

Kanka şu an bende aynı dönemdeyim sana tavsiyem bilgisayar varsa kesinlikle kaldır bu sene değil diğer yaz al ki yazın rahat rahat oynarsın ben 400 puan %4-6'lık dilimlerdeyken şimdi ise 420-470 arası alıyorum ha ama sen bilirsin hedefine bağlı değişir orasını bilemem yüksek bir lise hedeflemiyorsan bu sene al çok da etkilemez.

Kopya çekmekte başarılı olan oynasın istediği kadar.

Kendime bir Nintendo Switch Lite almak istiyorum fakat bu yazdan sonra LGS'ye gireceğim. Alsam bile oynayıp oynamayacağımdan emin değilim. 8. sınıfta oyun oynanır mı? Bu kişinin çalışmalarını etkiler mi?

Örneğin hafta sonları 1-2 saat oynasam bu benim çalışmamı çok etkiler mi?

Hocam 5-6 ay var zaten LGS'ye eylül'den sonra sabredin oynamayın hakkını cidden alacaksınız sonrasında iyi ki yapmamışım diyeceksiniz.

Eğer kısıtlı oynarsan emin ol hiçbir şey olmaz.

O kısıtlı dediğiniz gün geçtikçe bağımlılığa dönüşücek ve her gün oynama süresi artacak.

Geri
Yukarı