LGS'ye çalışmak için geç mi kaldım?

Ben CS'de supreme kasıp aynı anda 340 puan aldım kanka.

1613549410024.png

Her gün düzenli çalışırsan alışırsın şunun gibi saatte 150 soru çözmeden duramam.

Hedef koy-hedefe ulaş- hedefini daha yükseğe taşı.

Evet abilerim ablalarım başlıkta gördüğünüz gibi ben bu yıl LGS'ye gireceğim. Bugün itibarıyla toplamda 109 gün var sanırım. Denemelerim iyi gelmiyor ve bugüne kadar çalışmadım maalesef :-( .bugünden itibaren çalışmaya başlasam taban puanı 403 olan liseye girebilir miyim? Tamam biraz geç kaldım ama zararın neresinden dönersen kardır diye düşünerek buraya yazmaya karar verdim. Ne yapmam gerekiyor? Biliyorum son 3 ay çalışarak 9 ay boyunca çalışan öğrencileri geçmek zor ama... İmkansız mı? Program yapmalı mıyım? Dershaneye gidiyorum denemelerimde 25 yanlış 5 boş çıktı en son (biliyorum çok kötü ). Dershaneye gitsem bile çalışmayınca bir etki etmiyor. Bu yıl kazanmam gerek yoksa yazın rahat olmamam... Şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

Not: Lütfen bu zamana kadar niye çalışmadın? Gibi sözler söyleyecek olanlar varsa yazmayın ben öğüt değil yardım istiyorum:) Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Kesinlikle evet. Daha önce çalışmadığın için enerjin ve hevesin de olacaktır. Gerçekten istiyorsan yapamaman için hiçbir sebep yok. Hemen başla sıkı çalışmaya. Bol şans.

Evet abilerim ablalarım başlıkta gördüğünüz gibi ben bu yıl LGS'ye gireceğim. Bugün itibarıyla toplamda 109 gün var sanırım. Denemelerim iyi gelmiyor ve bugüne kadar çalışmadım maalesef :-( .bugünden itibaren çalışmaya başlasam taban puanı 403 olan liseye girebilir miyim? Tamam biraz geç kaldım ama zararın neresinden dönersen kardır diye düşünerek buraya yazmaya karar verdim. Ne yapmam gerekiyor? Biliyorum son 3 ay çalışarak 9 ay boyunca çalışan öğrencileri geçmek zor ama... İmkansız mı? Program yapmalı mıyım? Dershaneye gidiyorum denemelerimde 25 yanlış 5 boş çıktı en son (biliyorum çok kötü ). Dershaneye gitsem bile çalışmayınca bir etki etmiyor. Bu yıl kazanmam gerek yoksa yazın rahat olmamam... Şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

Not: Lütfen bu zamana kadar niye çalışmadın? Gibi sözler söyleyecek olanlar varsa yazmayın ben öğüt değil yardım istiyorum:) konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

LGS sınavına sizi sürekli çalıştırıp zor diyerek korkutuyorlardır. Banada öyle dendi sınava bir girdim bunun nesi zor ki dedim içimden. Kalan sürende verimli çalışırsan çok iyi puanlar alırısın korkmana gerek yok.

Bir de bilgisayardan nasıl uzak kalabilirim? (bu nasıl bir soru oldu ya :))

Şöyle düşün. Ben bu bilgisayara şimdi bakarsam ileride ceza alır ve hiç bakamam de. Sınavı güzel puanla sonuçlandırırsam ebeveynlerim kızmaz ve istediğim kadar oynarım diye düşün. Kendini zorlama. "bilgisayarı sökeyim de daha çok çalışayım" buna gerek yok dersini çalış azıcıkda olsa video izle kafanı dağıt stresini at.

Yeni konular

Geri
Yukarı