LGS'ye çalışmaya ne zaman başlanmalı?

Herkes okul tavsiyesi vermiş ama okulun kötü de olabilir veya okuluna göre yetersiz de olabilirsin. 13-14 yaşlarında birisi olduğun için artık seviyeni biliyor olman lazım, iyi seviyedeyim diyorsan okulu bekleyebilirsin ama bence şimdiden hafif hafif başlasan kötü olmaz. Günlük 4-5 saat çalışsan bile 8 saat uyuduğunu varsayarsak günün 12 saati sana kalıyor. 12 saatle de gayet iyi tatil yapılır.

Herkes okul tavsiyesi vermiş ama okulun kötü de olabilir veya okuluna göre yetersiz de olabilirsin. 13-14 yaşlarında birisi olduğun için artık seviyeni biliyor olman lazım, iyi seviyedeyim diyorsan okulu bekleyebilirsin ama bence şimdiden hafif hafif başlasan kötü olmaz. Günlük 4-5 saat çalışsan bile 8 saat uyuduğunu varsayarsak günün 12 saati sana kalıyor. 12 saatle de gayet iyi tatil yapılır.
Seviyem gayet iyi bence 5. Sınıftan beri yeni nesil çözüyorum

LGS matematiği hangi sınıfı içeriyorsa, oradan başla.

Merhaba biraz geç oldu ancak bizim dershanemiz açıldı günde 4 saat konu görüyoruz konu tekrarı yapıyorum ve dershanenin verdikleri ödevleri yapıyorum 100 soru gibi ödev veriyorlar şimdilik yeterli midir? Daha kitap falan almadık.

2022'de LGS'ye gireceğim. Ne zaman çalışmaya başlasam doğru olur? Ben dershanelerin açılmasıyla birlikte başlasam doğru olacağını düşünüyorum. Tavsiyeleriniz önemli.
hangi lise?

Ben de bu sene LGS'ye gireceğim. Okullar açıldığında başlayacağım. Tatilde oyun oynayıp kitap okuyorum. Kafamız bayağı dolacağı için tatili rahat rahat geçirmek istiyorum. Bence sende okullar başladığında geçebilirsin yoksa ders çalışmaktan bıkabilirsin belli bir süreden sonra diye düşünüyorum tabii tercih sana kalmış. :)
hangi lise?

Yeni konular

Geri
Yukarı