LGS'ye Son 10 Gün

Zaten bir şey çıkaramayacağım ama girelim bakalım Yeni nesil matematik sorularını yapamıyorum.
99.2 ortalamayla gitmeyi düşünüyorum ama adres tutar mı bilmiyorum, evden liseye tek otobüs olsa da.

Zaten bir şey çıkaramayacağım ama girelim bakalım Yeni nesil matematik sorularını yapamıyorum.
99.2 ortalamayla gitmeyi düşünüyorum ama adres tutar mı bilmiyorum, evden liseye tek otobüs olsa da.

Beni de 99.7500 ortalama ile bıraktılar o kadar canlı derste girdim

Yok hocam 8.Sınfınki asıl OBP'im 89.5000

Ha öyle mi, ben OBP'niz o kadar sanmıştım. Yine de tebrikler gerçekten iyi bir ortalama. Ben kendimi çok sıkmıştım 6 ve 7. sınıfta, en azından işime yarayacak bunca emeğim, istediğim liseye gidebiliyorum

Ben 2008’liyim lise 1 veya hazırlıkta 13 yaşında olacağım. Ben ilk başta hiç çalışmadığımdan ve son 2.5 ay akıllanıp son 2 ay kala 63 doğrulardayken çalışmaya başladığımdan yetişmez diye stresleniyorum. Hiç konu eksiğim filan yok, hedefim 88-90. bir aralar 84-85 yapıyordum ama son hafta düştü. 80-83 yapıyorum. O azalma olduğundan çok stres yapıyorum gün içinde ama sınav anında hiç yapmıyorum. 9 gün kaldı ve şu netleri 86’ya getirmek için bütün gün çalışıyorum ama sanki kalmış 80-83 arasında artmıyor bu da beni hem sinirlendiriyor hem de streslendiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…