LGS'ye son 2 gün

Genel tekrar öneriyorlar.

Ben pek kasmıyorum. Fakat ailem...
O zaman ailene bir şeyleri anlatman ve onları bir şekil seni sıkmamalarını söylemen lazım. Aile baskısı çok kötü bir şey.

Konu eksiğim 0 kanka ama denemelerde aşırı dikkat dağınıklığı ve erken çıkma isteğiyle yapamıyorum. Tabii bunun yanında yaptıkları denemeler var, tam sayfa soru soruyorlar maşallah.

Erken cikma istegi LGS'de olmayacagi icin su an ki yaptiklarindan daha iyi yaparsin muhtemelen. O an sinava butun odagini verdigin icin normalden de yuksek yapiyorsun zaten.

Herkes öyle diyor fakat korkuyorum. Lgs 2021 faciası gibi bir şeyi yaşarız diye.

Konu eksiğim 0 kanka ama denemelerde aşırı dikkat dağınıklığı ve erken çıkma isteğiyle yapamıyorum. Tabi bunun yanında yaptıkları denemeler var, tam sayfa soru soruyorlar maşallah.
O bana da oluyor ben o sorunu saçım ile oynayarak çözüyorum. Saçın kısa değilse dene. Saçınla oyna ve bu istek geldiği an soruya dön.

Sınavda elinden geleni yaptığın sürece sorun olmaz. Ayrıca, denemeler LGS'den daha zor oluyor bu yüzden pek canınızı sıkmanıza gerek yok. LGS'de başarılar dilerim.
Herkes daha zor olduğunu söylüyor. Ama işte bi tırsma var insanın içinde. Sağol sizede hayatta başarılar dilerim.

Baskıları çok fazla yok fakat çok emek verdiler. Emeklerini boşa çılarıp onları üzmekten çok korkuyorum.

İstediğin olmasa da canın sağ olsun derler geçerler çok takma böyle şeyleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı