LGS'ye son anda çalışanlar

Evet Maraşlıyım :) Aynıyım vallahi LGS'ye hiç çalışmayınca 3 saatlik uykuyla girdim. YKS geliyor yine hiç çalışmadım :D Bana da garip geliyor millet nasıl sürekli ders çalışabiliyor diye ama alışmayla alakalı bir durum tahminimce. İlk birkaç haftadan sonra eğlenceli bile gelir herhalde. İnternette çok vakit geçirmek bitiriyor bizi bence. Bir başlasak neler yapacağız da :D

Yok ağa ben birinde gaza gelip bir başladım. Dedim bu iş tamam fulleyip çıkıyorum. Sınava bir girdim. Beyin kendini resetledi. Yani bir tane mi bir şey aklında kalmaz insanın. Dönüp dönüp ezberlediğim şeyleri bile unuttum. Sonra ufak bir hastalık geçirmiştim. Orada öğrendim. Bende B12 vitamininde sıkıntı varmış. İlaç falan kullandık yine de tahlillerde hep sınırın altında kalıyor. Oda hep unutkanlığa yol açıyormuş. İşte bu teşhis ilkokuldayken koyulsa boş yere kendimizi yormazdık. :) Sınavlara da bu yüzden bir önceki teneffüste çalışırdım. Bilgi taze olunca çabuk unutmuyordum. Çok bir şey çalışamıyorduk ama, işte sınıf geçecek kadar işimizi hallediyorduk. :)

Geri
Yukarı