LGS'yi fulledim

Konu mizahta değil mi? Sanırım LGS'de fulleyen arkadaşa kinaye yapmış.

Evet, Mizah ve Eğlence kategorisinde de bunda bir komiklik göremiyorum. Onu belirtmek istedim. Konunun açılma vaktine şimdi baktım da dediğiniz gibi olabilir. Dün o konuyu kaçırmıştım, geçmiş mesajlarını okudum ve sanırım ilgi bekleyen bir çocuğun açtığı konuydu.

Evet, Mizah ve Eğlence kategorisinde de bunda bir komiklik göremiyorum. Onu belirtmek istedim. Konunun açılma vaktine şimdi baktım da dediğiniz gibi olabilir. Dün o konuyu kaçırmıştım, geçmiş mesajlarını okudum ve sanırım ilgi bekleyen bir çocuğun açtığı konuydu.
Hocam @EkmekArasıRam isimli arkadaş bu RP'yi neredeyse 10 aydır yapıyor. Sanırım 1 yıl ban yedi.

1'di 2 oldu daha yeni @ekmekara sıram arkadaşımız fake çıktı sizde olmayın lütfen.
Noldu ya deneme fullüyordu en son :D

Sıktı artık böyle konular ya. Mizah bölümü kapansa forum için daha iyi olur. Kalite açısından en doğru şey kapatmak olur bu bölümü.
Tamam hocam. Siz hangi kategorileri seviyorsunuz onu söyleyin de onları kaldırmayalım kazara. Kalanları attık çöpe gitti.

@LEFT konuyu okudum ve hak etmiş. Cezası neyse çeksin. Burası Technopat Sosyal ve burada anlamsız işlere vakit harcamıyoruz. Sırf ilgi görmek için bu tarz saçma sapan şeyler yapmaya gerek yok. Yaptığınız davranışlarla ve bilgilerinizle dikkat çekmeye çalışın, bu daha iyi olur.

Bana göre de değil de laf olsuna yapmış işte o konu komikti mesela.

@RyanGosling haklısınız. Anlamsız, saçma sapan işlerle dikkat çekmeye çalışıyorlar. Aslında bizim insanımızda da hata var. Bu tarz kişileri umursamayacaksınız, böylelerin tek amacı ilgi görmek. İstediği ilgiyi göremedikten sonra bu tarz davranışlar sergilemeyi kendiliğinden bırakırlar zaten :D

@LEFT konuyu okudum ve hak etmiş. Cezası neyse çeksin. Burası Technopat Sosyal ve burada anlamsız işlere vakit harcamıyoruz. Sırf ilgi görmek için bu tarz saçma sapan şeyler yapmaya gerek yok. Yaptığınız davranışlarla ve bilgilerinizle dikkat çekmeye çalışın, bu daha iyi olur.
Hocam 15 dakikada 200 küsür mesaj geldi ve Technopat'ın yakın zamanda en çok takip edilen konusu oldu. Buraya kısa sürede 2000 mesaj atacak kadar bağımlı olduysa şuanda çok boşluktadır, iyi oldu.

Geri
Yukarı