Lian Li Galahad 360 alınır mı?

Frodex

Hectopat
RAM
Patriot viper steel 4000 mhz cl16
Ekran kartı
Gigabyte vision 3080 ti
Anakart
Asus prime z690-p d4
İşlemci
İ5 13600k
Kasam Cooler Master TD500 mesh V1 ve işlemcim 13600K sizce bu sıvı soğutma yeterli olur mu?
Başka önerisi olan varsa değerlendirmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DeepCool LT720 bakabilirsin fakat hangi soğutucuyu takarsan tak, raptor lake bir işlemciyi stok ayarlarda kullanmamanı öneririm, 360mm sıvı soğutucuyla yükte 100c garantili.

Son düzenleme:
Kasan destekliyorsa al. İleri dönük bir soğutucu. 13600K'yı soğutur.
Kasaya sığarmı onu düşünüyorum

DeepCool LT720 bakabilirsin fakat hangi soğutucuyu takarsan tak, raptor Lake bir işlemciyi stok ayarlarda kullanmamanı öneririm, 360mm sıvı soğutucuyla yükte 100C garantili.

Under Volt yaparak 70-75 derece de çalıştıran insanlar var ben zaten pek render yapmayacağım için oyunlarda beni 70 80 derece arası götürse yeter.

Kasaya sığarmı onu düşünüyorum

Under Volt yaparak 70-75 derece de çalıştıran insanlar var ben zaten pek render yapmayacağım için oyunlarda beni 70 80 derece arası götürse yeter.
Kasanın önde ve üstte 360mm radyatör desteği var, sığacaktır. Undervolt yapın kesinlikle. 13600k için %1 den daha az performans kaybıyla 15-20c soğuk çalışmasını sağlamak mümkün. Enerji verimliliği açısından da tavsiye ederim.

Kasanın önde ve üstte 360mm radyatör desteği var, sığacaktır. Undervolt yapın kesinlikle. 13600K için %1'den daha az performans kaybıyla 15-20C soğuk çalışmasını sağlamak mümkün. Enerji verimliliği açısından da tavsiye ederim.

Teşekkür ederim cevabın için bir de diğer konuma göz atabilir misin orada da LS520 ile PF240 soğutma arasında kaldım. Kardeşimin bilgisayarı için alacağım.

Kasanın önde ve üstte 360mm radyatör desteği var, sığacaktır. Undervolt yapın kesinlikle. 13600K için %1'den daha az performans kaybıyla 15-20C soğuk çalışmasını sağlamak mümkün. Enerji verimliliği açısından da tavsiye ederim.

Galahadın kutusunda LGA 1700 kit var mı eğer yoksa nereden tedarik edebilirim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevabın için bir de diğer konuma göz atabilir misin orada da LS520 ile PF240 soğutma arasında kaldım. Kardeşimin bilgisayarı için alacağım.

Galahadın kutusunda LGA 1700 kit var mı eğer yoksa nereden tedarik edebilirim.
1700 kit kutu içeriğinde yok, ayrı alınmalı. Lian Li genelde Aliexpress üzerinden satış yapıyor ve gelmesi uzun sürebilir. Fistikbilgisayar sitesinde de mevcut fakat daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım.

Son düzenleme:
1700 kit kutu içeriğinde yok, ayrı alınmalı. Lian Li genelde Aliexpress üzerinden satış yapıyor ve gelmesi uzun sürebilir. Fistikbilgisayar sitesinde de mevcut fakat daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım.
Yardımların için çok teşekkür ederim kral

Yeni konular

Geri
Yukarı