Lian Li galahad 360 4150TL'ye alınır mı?

erenuney16

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde Lian Li galahad 360 sogutucu aldım fakat taktığımda işlemcim çok ısınıyordu pompası bozuktu yuksek ihtimalle. Ben de geri gönderdim 1 hafta içinde 600TL zam gelmiş geri alamıyorum Hepsiburada'dan. Amazon'da 4150TL'ye mevcut. Sizce alınır mı? Yoksa bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka soğutucu var mı?
Islemci R5 5600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar geçenlerde Lian Li galahad 360 sogutucu aldım fakat taktığımda işlemcim çok ısınıyordu pompası bozuktu yuksek ihtimalle. Ben de geri gönderdim 1 hafta içinde 600TL zam gelmiş geri alamıyorum Hepsiburada'dan. Amazon'da 4150TL'ye mevcut. Sizce alınır mı? Yoksa bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka soğutucu var mı?
Islemci R5 5600.
5600 için 360mm çok fazla.

Sıvı soğutma isterseniz.

İşlemci için biraz fazla sanki. Hem fiyatı fazla, hem soğutucu fazla. İyi bir hava soğutucu almayı düşünmez misiniz?

Görüntüsünden dolayı hava soğutma istemiyorum maalesef.

5600 için 360mm çok fazla.

Sıvı soğutma isterseniz.

Kasa içerisinde 240mm küçük durmaz mı peki kasa büyük kasalardan ATX sanırım.

Ayrıca ARGB olmasını istiyorum arkadaşlar.

Lian Li'nin 240'lık modeli nasıl peki?

2 kat fazla para vermek istiyorsunuz cidden sanırım. Hocam attığım gayet yeterli. Alıp geçin derim.

Kesin 360mm istiyorum derseniz ki gerek yok.

En iyiside bu:
"Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe" https://www.akakce.com/islemci-sogu...gg8T-tlvMxbsRD7PvJHtff0_-Mh0k8lBoCZXkQAvD_BwE

2 kat fazla para vermek istiyorsunuz cidden sanırım. Hocam attığım gayet yeterli. Alıp geçin derim.

Kesin 360mm istiyorum derseniz ki gerek yok.

En iyiside bu:
"Arctic Liquid Freezer II 360 ARGB işlemci sıvı soğutucu fiyatları, özellikleri ve yorumları | en ucuzu Akakçe" https://www.akakce.com/islemci-sogu...gg8T-tlvMxbsRD7PvJHtff0_-Mh0k8lBoCZXkQAvD_BwE

Arctic'i çok duydum. Bu ürünün 240mmlik modeli nasıldır peki Arctic tarafında yeterli midir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı