SilverStone 360 mı Lian Li galahad 360 mı?

darkkaos91

Kilopat
SilverStone 360 mı Lian Li galahad 360 mı? Tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım sizce arada çok performans farkı var mı? İşlemci Ryzen 7 5800X.

PF360 ile 5800X kullanıyorum, sıcaklıklar gayet iyi seviyede ancak Galahad 360 çok daha uzun ömürlü bir sıvı soğutucu. Gaming Gecesi'ne denk gelirse daha ucuz fiyattan alma şansın var. Gelmezse de o fiyatı hak ettiğini düşünüyorum. Son 2-3 ay içerisinde PF serisinde de forumda pek çok şikayet gördüm, büyük ihtimal son partilerde bir QC (Quality Control) problemi var.

Son düzenleme:
PF360 ile 5800X kullanıyorum, sıcaklıklar gayet iyi seviyede ancak galahad 360 çok daha uzun ömürlü bir sıvı soğutucu. Gaming gecesi'ne denk gelirse daha ucuz fiyattan alma şansın var. Gelmezse de o fiyatı hak ettiğini düşünüyorum. Son 2-3 ay içerisinde pf serisinde de forumda pek çok şikayet gördüm, büyük ihtimal son partilerde bir qc (quality Control) problemi var.

PF360 1.800 TL'lik bir indirime girmiş. Artics Liquid 360mm de indirimde 1.600 lira bandında kasama sığarsa o da alternatiflerim arasında.

PF360 1.800 TL'lik bir indirime girmiş. Artics Liquid 360mm de indirimde 1.600 lira bandında kasama sığarsa o da alternatiflerim arasında.
LF-360 linkini atacaktım ancak indirim bitmiş, yoksa ben de onu önerecektim.

Yardımcı olursan sevinirim hocam ona göre direkt alacağım. Raijintek Ponos 4 kasam.
Kasanın yandan fotoğrafını çekip atar mısın? Şurası gözükecek şekilde;

1648667707145.png

Merhaba Lian Li galahad Aio kullananan biri olarak 2021'in 5'inde satın aldım yaklaşık 4 gün önce pompası arızalandı bugün kargoya yolladım soğutma konusunda başarılı ama kablo karşaması çok oluyor sırf bu yüzden eğer garantiden değişim gelirse veya olduda fatura tutarı ödenmesi diye bildirim gelirse kabul edip sıvı soğutucudan uzak durmayı planlıyorum.

Geri
Yukarı