Elektronik Lian Li Galahad II Trinity SL-INF 360mm Sıvı Soğutma 4801 TL

Sebebini de belirtseydin.
Fanların aydınlatması çalışmıyor ve anakart ile bağlantısını sağlayan ARGB ucu çok farklı. Kutusundan dönüştürücü çıkmıyor ve internette de bulamadım. Ayriyeten Lian Li Lancool 3 kasa da satın almıştım. Kasanın fanlarının ARGB bağlantısını yaptığımda fanlar yanıp sönmeye başlıyor ve fanları aşırı sesli çalışıyor. Onu da iade etmek için uğraşıyorum.

Fanların aydınlatması çalışmıyor ve anakart ile bağlantısını sağlayan ARGB ucu çok farklı. Kutusundan dönüştürücü çıkmıyor ve internette de bulamadım. Ayriyeten Lian Li Lancool 3 kasa da satın almıştım. Kasanın fanlarının ARGB bağlantısını yaptığımda fanlar yanıp sönmeye başlıyor ve fanları aşırı sesli çalışıyor. Onu da iade etmek için uğraşıyorum.
Hacım o fiyata bu ürün var Lian Li O11 Dynamic EVO White E-ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe keşke bunu alsaydın

veya bunu da alabilirsin

Hacım o fiyata bu ürün var Lian Li O11 Dynamic EVO White E-ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe keşke bunu alsaydın

veya bunu da alabilirsin

İade edildiğinde MSI MPG VELOX 100R almayı düşünüyorum.

Fanların aydınlatması çalışmıyor ve anakart ile bağlantısını sağlayan ARGB ucu çok farklı. Kutusundan dönüştürücü çıkmıyor ve internette de bulamadım. Ayrıyeten Lian Li lancool 3 kasa da satın almıştım. Kasanın fanlarının ARGB bağlantısını yaptığımda fanlar yanıp sönmeye başlıyor ve fanları aşırı sesli çalışıyor. Onu da iade etmek için uğraşıyorum.

Bende bu kasayı kullanıyorum bende böyle sorun yok sen eksik birşey yapmış olabilirsin kontrol etmekte fayda var.

Hocam 9 pin usb kablosunu anakarta bağladınız mı ? L-Connect yazılımı ile kontrol edeceksiniz. Arkadaşıma aldık kurulumunu ben yaptım sorunsuz çalışıyor. Yardımcı olabilirim yapamadıysanız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı