Lian Li lancool 205m vs 216 vs NZXT H5 Flow

Hocam biraz anladım ama şunu sormak istiyorum, fanlar sabit kalarak o paneli çıkartıp takılıyor mu direkt toz filtresi? Yani üstteki usb girişi açma kapama paneline dokunmaya gerek yok sanırım toz filtresi takmak için öndeki 2 fanı vidaladığım paneliyle çıkartmak yeterli değli mi?
Hocam, ön paneli alttan çektiğiniz zaman sadece ön panel geliyor. Toz filtresini ön panele taktığınız da o da beraberinde gelicek. Fanlar ve USB girişi kasaya sabit. Vidalama sökme yok. Sadece çekiyorsunuz paneli klipsli gibi tak çıkart o.

Hocam, ön paneli alttan çektiğiniz zaman sadece ön panel geliyor. Toz filtresini ön panele taktığınız da o da beraberinde gelicek. Fanlar ve USB girişi kasaya sabit. Vidalama sökme yok. Sadece çekiyorsunuz paneli klipsli gibi tak çıkart o.
Tamam hocam çok teşekkürler. Keşke standart olarak kasa üzerinden ARGBleri kontrol ettiğimiz hub da gelseydi...

Hocam bende de bu kasa var ama kasanın fanları biraz gürültülü mü çalışıyor. Yoksa bende mi öyle? Koridordan odamdaki kasanın fan sesini duyabiliyorum. Fanlarda bir sıkıntı yok. Teker teker durdurup denedim. Fanlar hızlı döndüğü için sanırsam fazla ses çıkıyor. 1200RPM sabit dönüyolar. Sende de ses biraz fazla mı?

Dikkatimi çekecek kadar çok gelmedi bana.

Geri
Yukarı