Elektronik Lian Li Lancool 215 1761TL

Dark diamond kasam var. Bunun kadar güzel olmasın. Ama güzel şimdi temiz sade. 350 TL'ye almıştım. Bu fiyatlar kasa için yüksek. Başka daha güzel kasalar bence bulunabilir.

Bu fyat bandında bir ürün arıyorum. Cidden iyi bir fırsat mı yoksa beklenebilir mi? Acelesi yok sistemin.

Phanteks P400A P500A antec dflux lian cool 2 mesh DLS480 falan bu bütçelerle önerilenler ben de epeydir araştırma yaptım P600S indirime girmiş bir ay önce çok iyi fırsat kaçmış bu gecede indirim olmazsa Gaming gecesinde Lian Li'yi alacağım geçici kullanım için. Phanteks g serisi Lian Li 216 ve mesh 3 serisini çıkarttı ama bizde yok daha mesh 3 gelmiş ama çok pahalı 3.5k

Piyasaya göre indirimli ama çıkış fiyatının 70 dolar olduğunu ve giriş seviyesi kalitesi olduğunu unutmayın. Soğutma olarak yeterli düzeydedir.
Fiyatı güzel kasa da çok güzel ama biraz daha indirimli olsa iyiymiş. Çok yakın zamanda Lian Li Lan cool 205 mesh olmayan kasayı denedim gayet güzel 1150 TL fiyatına göre bedavaydı. Lian Li, Phanteks, Nzxt, Corsair gibi markaların kasaları giriş modellerinde dahil başarılıdır. Çoğunu bizzat evimde işimde kullanmışımdır. Normal kullanıcılar için uzun süreler ısı, malzeme kalınlığı, kasa rezonans sesi, kablolama vs sıkıntı çıkarmaz. Yeni bir dostum işyerine çok övülen F/P denilen bir kasa aldı internetten biraz baktım dedi muhteşem yorumlar var zaten ne farkeder kasa işte gibisinden. Markası lazım değil diyelim bir sürü örneği var zaten. İçine taktığı fanlar uğultu yapıyor bir türlü bulamadı başka fan takıyor sıkıntı yok bir süre sonra aynı, kasaya dokunuyorsun kağıt gibi zıngır zıngır ses camı olmasa tek parmakla kaldır. En sonunda iade boşta duran eski Corsair kasaya taktı sistemi, ne ses ne sıkıntı.

Fiyatı güzel kasa da çok güzel ama biraz daha indirimli olsa iyiymiş. Çok yakın zamanda Lian Li Lan cool 205 mesh olmayan kasayı denedim gayet güzel 1150 TL fiyatına göre bedavaydı. Lian Li, Phanteks, Nzxt, Corsair gibi markaların kasaları giriş modellerinde dahil başarılıdır. Çoğunu bizzat evimde işimde kullanmışımdır. Normal kullanıcılar için uzun süreler ısı, malzeme kalınlığı, kasa rezonans sesi, kablolama vs sıkıntı çıkarmaz. Yeni bir dostum işyerine çok övülen F/P denilen bir kasa aldı internetten biraz baktım dedi muhteşem yorumlar var zaten ne farkeder kasa işte gibisinden. Markası lazım değil diyelim bir sürü örneği var zaten. İçine taktığı fanlar uğultu yapıyor bir türlü bulamadı başka fan takıyor sıkıntı yok bir süre sonra aynı, kasaya dokunuyorsun kağıt gibi zıngır zıngır ses camı olmasa tek parmakla kaldır. En sonunda iade boşta duran eski Corsair kasaya taktı sistemi, ne ses ne sıkıntı.
Söylediklerinize tümüyle katılıyorum.

Ben de yaklaşık 5 yıldır Aerecool P7-C1 kasa kullanıyorum. Kasadan memnunum fakat kasanın üst kısmı, alt kısmı fan filtreleri olsun çıkarmak ve temizlemek çok zor. Birkaç ay önce arkadaşım bu modeldeki gibi büyük fanlı Dark V20 kasa aldı. Kalite olarak bilmiyorum ama fark ettiğim büyük kasa fanı daha az ses yapıyor gibi geldi. Üst kısmı 240 ve 280 mm sıvı soğutma takabileceğim bu şekilde bir kasa bulursam alacağım.

Geri
Yukarı