Lian Li lancool 216 patlayan cam panel için ne yapılabilir?

Klasik Gamer

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Lian Li lancool 216 kasamın cam paneli patladı. Kasanın içini dışını bir güzel temizledim lakin yan tarafın açık olması parçaların ömrünü azaltır mı? Sıcaklık dereceleri artar mı? Son olarak bu konuda ne yapabilirim? Menteşelerini atmadım. Cam panelin alttaki ve üstteki klipsli 2 kenarı var. Diğer 2 kenar plastik parça olduğu için attım. Lian Li yazmak istedim lakin 8 Nisana kadar kapalı oldukları yazıyor.

Ne yapabilirsiniz fikrim yok ama bilgisayarınız çok çabuk tozlanır. Bir de fanlar hareketli parçalar olduğundan yanlışlıkla bir şey değerse sorun olabilir. Aynı şekilde belki su vs gelebilir kasaya. Uygun cam bulana kadar bir şekilde kapalı tutabilirseniz iyi olur. Belki bir örtü falan bile olabilir bilmiyorum.

Ne yapabilirsiniz fikrim yok ama bilgisayarınız çok çabuk tozlanır. Bir de fanlar hareketli parçalar olduğundan yanlışlıkla bir şey değerse sorun olabilir. Aynı şekilde belki su vs gelebilir kasaya. Uygun cam bulana kadar bir şekilde kapalı tutabilirseniz iyi olur. Belki bir örtü falan bile olabilir bilmiyorum.

1 ay kadar bu şekilde kullansam sorun olur mu acaba? Lian Li ile iletişeme geçip cam panel isteyeceğim. Ücretsiz veya uygun bir fiyata verirse ne ala bu ihtimaller olmaz ise pleksi kestirmeyi düşünüyorum. Pleksi yaptırsam ısı vb. başka bir problem çıkarır mı?

@Klasik Gamer Camın görevi zaten yan tarafı kapatırken bir yandan da görsel zenginlik sunmak değil mi? Cam hariç de herhangi bir şeyle kapatılmasının sorun oluşturacağını pek düşünmüyorum. 1 aylık süreçte de dediğim gibi örtüyle vs. kapatırsanız iyi olur.

Tabi kasayı da kullanmadım, bilmiyorum. Pleksi falan olur mu olmaz mı o yüzden yorum yapamıyorum. Orijinalini elde etmeye çalışın.

@Klasik Gamer camın görevi zaten yan tarafı kapatırken bir yandan da görsel zenginlik sunmak değil mi? Cam hariç de herhangi bir şeyle kapatılmasının sorun oluşturacağını pek düşünmüyorum. 1 aylık süreçte de dediğim gibi örtüyle vs. kapatırsanız iyi olur.

Tabii kasayı da kullanmadım, bilmiyorum. Pleksi falan olur mu olmaz mı o yüzden yorum yapamıyorum. Orijinalini elde etmeye çalışın.

Umarım Lian Li yardımcı olur 8 Nisan da kendileri ile iletişime geçeceğim.

@Klasik Gamer camın görevi zaten yan tarafı kapatırken bir yandan da görsel zenginlik sunmak değil mi? Cam hariç de herhangi bir şeyle kapatılmasının sorun oluşturacağını pek düşünmüyorum. 1 aylık süreçte de dediğim gibi örtüyle vs. kapatırsanız iyi olur.

Tabii kasayı da kullanmadım, bilmiyorum. Pleksi falan olur mu olmaz mı o yüzden yorum yapamıyorum. Orijinalini elde etmeye çalışın.

Merhaba Lian Li ile iletişime geçtim adresimi faturamı istediler. Sanırım cam panelini gönderecekler lakin ürün gümrüğe takılır mı bilginiz veya bilgisi olan biri var mı? Sonuçta ürün ücretsiz garanti kampasından gönderiliyor.

Dosya Ekleri

• 4.4-4.7_1-1024x512.jpg
    4.4-4.7_1-1024x512.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı