Lian Li lancool 216 vs Lian Li 011 LANCOOL II Mesh

Merthas92

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, iki kasa arasında kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da aynı fiyata daha iyi bir model mevcut mu?

Bütçem: 3000-4000 TL.

Donanım:

6900 XT.
7800 X3D.
DDR5 anakart.
360mm sıvı soğutucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan almayı düşünürken stok bitmişti yoksa beyazı daha pahalı olan Lian Li 216 alacaktım. 2 büyük fanı olması ile daha sessiz olabileceğini düşünüyorum.

Lancool 2 olan tam beyaz değil içi siyah bu yüzden onu elemiştim. Ama menteşeli yapısı 2 taraflı temperli cam ve hava akşının da iyi olacağını tahmin ediyorum.

Soğutma olarak birbirine yakınmış.

216'nın üstte 360 desteklediğini ama Lancool 2'de bu destek yokmuş.

Sonuç olarak benim tercihim 216. Hatta 3133 TL gencerdeki fiyatı bence çok iyi. Beyaz almayı düşünüyordum ama bu fiyata acaba siyah mı alsam diye düşünmeye başladım :)

Amazon'dan almayı düşünürken stok bitmişti yoksa beyazı daha pahalı olan Lian Li 216 alacaktım. 2 büyük fanı olması ile daha sessiz olabileceğini düşünüyorum.

Lancool 2 olan tam beyaz değil içi siyah bu yüzden onu elemiştim. Ama menteşeli yapısı 2 taraflı temperli cam ve hava akşının da iyi olacağını tahmin ediyorum.

Soğutma olarak birbirine yakınmış.

216'nın üstte 360 desteklediğini ama Lancool 2'de bu destek yokmuş.

Sonuç olarak benim tercihim 216. Hatta 3133 TL gencerdeki fiyatı bence çok iyi. Beyaz almayı düşünüyordum ama bu fiyata acaba siyah mı alsam diye düşünmeye başladım :)

Ben sipariş verdim gencerden :)

Yeni konular

Geri
Yukarı