[Alındı] Lian Li Lancool II Mesh

Şu an güzel durumda hocam. Tek eksiği 6750 XT :D

Eki Görüntüle 1384064
Çok güzel duruyor. İçine şöyle güzelinden bir kart aldın mı cuk oturur. 6750 XT bugün 11300TL'ye paylaşıldı. Güzel fiyat. Görmüşsündür fakat belirteyim dedim. Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman 😄.

Çok güzel duruyor. İçine şöyle güzelinden bir kart aldın mı cuk oturur. 6750 XT bugün 11300TL'ye paylaşıldı. Güzel fiyat. Görmüşsündür fakat belirteyim dedim. Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman 😄.
Evet, hatta param olsaydı direkt XFX Merc olanını alacaktım :D Teşekkürler.

Evet, hatta param olsaydı direkt XFX Merc olanını alacaktım :D Teşekkürler.
Evet, yeni gördüm onu bende. Görünüş anlamında da benim daha çok hoşuma gitti Merc. Arada ki farka değer gibi. Senin 5800X ile 6750 XT iyi ikili olurlar. 6750 XT'nin 6700 XT'den daha düşük fiyatlı olması güzel. Diğer iki kartı şahsen pek beğenemedim fiyat anlamında.

Alta takabilirsin.
Oraya takınca berbat gözüktüğü için takmaktan vazgeçmiştim. Egzoza da sıvı soğutma yüzünden takamadığım için -kasayla alakalı bir sorun değil bu- öyle kenarda duruyor.

ARGB anakart kontrolü var ve daisy chain kontrolcü var; ancak fan çoklayıcı çıkmıyor. Ayrıca fanlar 3 pinli olduğu için PWM değil. BIOS'tan veya anakart yazılımından kontrol edebilirsin manuel olarak.

İki kablo içinde mi çıkmıyor yoksa tek hız kabloları için mi?
ARGB anakart kontrolü var ve daisy chain kontrolcü var; ancak fan çoklayıcı çıkmıyor. Ayrıca fanlar 3 pinli olduğu için PWM değil. BIOS'tan veya anakart yazılımından kontrol edebilirsin manuel olarak.

Şimdi coklayıcı alacağım da 3 pinli ARGB portu var değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı